BLACK AND WHITE


Top H&M, Shorts River Island, Shoes Sinsay, Necklace Primark, Sunglasses ALDO
Here I have gone with a match of different style clothing. Comfy t-shirt and sneakers with a bit fancier shorts and necklace. And of course red lipstick- I used the MAC one in Lady Danger. 

These pants are the only white pants I own. I have always been a bit sceptic about white clothing, expecially pants, since whenever I go out in them, I am afraid to sit or step anywhere. Always making sure everything is clean and it just seems A LOT of work. However when I return to Estonia, I do plan on getting a pair of white jeans as they have been in my wishlist for a while now. 

________________________________________________________________________

Olen siin sobitanud kokku veidi üht ja teist stiili riideid. T-särk ja tennised veidi uhkemate pükste ja kaelakeega. Ja muidugi käivad juurde punased huuled. Kasutasin MAC huulepulka toonis Lady Danger.

Need on tegelikult mu ainus paar valgeid pükse. Olen alati olnud natuke skeptiline valgete riiete osas, kuna kardan väljas olles valgeid riideid kandes istuda, astuda ja üldse liigutada. Toimub pidev kontroll, et miski mustaks poleks läinud ja see kõik tundub natuke liiga tüütu. Nüüd aga kui Eestisse naasen Soomest, siis ostan kindlasti endale paari valgeid teksaseid. Need on olnud juba mu wishlistis päris ammu, aga nagu öeldud, siis kahjuks pole julgenud neid mitu aastat juba osta - olen nüüd vanem ja loodetavasti suudan kanda neid ilma mustaks tegemata. Nende pükstega on mul see õnnestunud, seega suure tõenäosusega ünnestuks ka teksadega. Elame, näeme. 


0 kommentaari: