CLASSY CLASSIC
Dress Topshop, Jacket Sheinside, Fedora New Look, Necklace Primark, Boots NewYorker, Bag H&M
I am home now and I have to say the trip back was quite miserable and boring. Mainly, since the whole trip back took me about 16 hours (waiting time included). I am always too nervous too sleep when I’m travelling (expecially alone), I am scared I’ll miss my stop etc. However unlike the last time, I did manage to get some sleep on the plane, but didn’t sleep well at all. My ears hurt very bad from the pressure change during the flight and after it as well. 
As I’m done with all my whining now, I want to mention that overall I was very pleased with this trip and happy I decided to go- great city and even greater company. What more could you ask for?! (warmer weather maybe?) Now that I have ticked the Newcastle box, it would be great to explore some other cities as well. :)

Nonii, jõudsin koju ja pean mainima, et kojutulek oli päris masendav ja igav. Peamiselt selle tõttu, et mu reis (+ootamised) kestis kokku ligi 16 tundi. Kuna ma olen alati uues kohas reisides nii närvis, et magan peatused maha vms, siis magamine on üldiselt välistatud (ertiti üksinda reisides). Lennukis seekord siiski veidi magasin ja peab tõdema, et isegi trollis kojuteel jäin päris tihti minutiks võinii tukkuma. Neile kes mind teavad, ilmselt ei imesta selle üle, sest minu uni ei küsi ju mu asukohta- kui uni tuleb, siis mina magan. :D Lennuki uni polnud aga üldsegi hea, sest kõrvad olid lukus ja valutasid meeletult terve sõidu ja veel pärast sedagi.
Kui nüüd mu vingumine kõrvale panna, siis tegelikult olen selle reisiga väga rahul ja õnnelik, et selle ette võtsin- hea koht ja lemmik kaaslane, mida veel tahta?! (ehk suvisemat ilma?) Loodan, et saan sinna veel kunagi minna, kuid nüüd kui Newcastle kastikeses on linnuke, võiks ju teistesse linnadesse ka jõuda. 

0 kommentaari: