Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

JOIK SCRUB AND MASKI tried my new body scrub by JOIK yesterday. I had been on the hunt for a good one for a while and I didn’t have to be dissapointed. To see the maximum benefits of the body scrub, I didn’t use a body lotion afterwards. However my skin still felt soft and I could smell the body scrub’s scent even after a few hours (mine was the grapefruit and mandarin one)

Olin kaua otsinud endale korralikku kehakoorijat ja ausaltöeldes ei teagi, miks Joik mulle varem pole pähe tulnud. Igatahes nüüd ma selle ostsin ja ma ei pidanud pettuma. Et näha, kuidas koorija mulle sobib, ei kasutanud ma kehakreemi sellele lisaks, aga nahk oli pärast kasutamist siiski mõnusalt pehme. Plussiks oli ka selle imeline lõhn, mida tundsin kehal ka mitu tundi hiljem (ostsin greibi- mandariini lõhnaga).

The second product is a facial mask also by JOIK. There is a powder in the container, which you have to mix with water, herbal tea or milk. I used milk. I put 1,5 tablespoon of both products, but 1 tablespoon of both is fine aswell. There was quite a lot of the mix, so I applied it on my face as well as my neck. I waited until it had dryed and then washed it off with warm water. While washing, I could feel how fresh and smooth my skin was, however, as expected, the freshness went away as my skin dried. Even though the skin feels softer after using it, I recommend using a moisturiser right after.

Ka teine toode, Jõhvika ja mustsõstra näomask, on JOIK’i oma. Tegemist on pulbriga, mis tuleb vastavalt soovile segada vee, taimetee või piimaga. Mina kasutasin piima. Panin 1tl pulbrit (veigi kõrgemalt lusika äärest) ja 1tl piima. Kogus tundus algul väike, seega lisasin pool teelusikat mõlemat toodet ja selle kogusega sain üpris paksult kokku määritud nii näo kui ka kaela (hiljem pilt, ärge ehmuge). Ilusti saaks hakkama ka etteantud kogusega- 1tl. Ootasin kuni mask oli kuivanud ning pesin sooja veega maha.
Maha pestes oli tunda, et nahk on värske ja siidine. Nagu alati, värske tunne läheb veidi vähemaks, kui nahk on kuivanud, aga ka hiljem katsudes, oli nahk mõnus siidine (eriti põskedel), aga ka veidi pingul, seega soovitan pärast kasutamist kohe nägu ka niisutada.
I am very satisfied with both of 
the products, If you are interested in purchasing them, go to http://www.joik.ee/en/
_________________________________________________________________________
Olen mõlema tootega väga rahul. Kui keegi otsib uut koorijat või näomaski, siis JOIK on kindlasti hea valik. Lisaks on need meie enda kodumaa toodang.


0 kommentaari: