SATURDAY MAKEUP

Soon I am taking part in a fun little project and therefore wanted to try a little bit bolder eye makeup than what I am normally used to. For this look, I used the w7 In The Nude palette, which I showed you a few posts ago. I am more than happy with the result and I think these colours are perfect for my skintone and haircolour. I usually stay within the brown and pink colour range since, my haircolour is a quite specific and many colours just don’t work well with it. 
Hence my dilemma. I’ve been thinking about dyeing my hair.. I’ve done some research on the Internet about hairtrends and what goes well wih my haircut and I am leaning towards brown with some highlights. But, if I do dye my hair, I probably have to tint my eyebrows as well… and I am kind of hesitant about that. Also if I do decide to dye my hair, I probably will not get the haircolour I have now, back, because I have not seen red-ish colour that looks natural, anywhere. Maybe I’ve been looking in the wrong places, I don’t know… 

Varsti võtan osa ühest väiksest projektist ja tahtsin proovida veidikene julgemat silmameiki, kui see, mida igapäevaselt kannan. Kasutasin W7 in the Nude paletti, millest siin paar postitust tagasi ka rääkisin. Olen tulemusega rohkem kui rahul ja arvan, et need toonid on minu naha- ja juuksevärvi jaoks väga head. Üldiselt jäängi pruunide ja roosakate toonide juurde, kuna minu punakad või pronksikad või punakad-pruunid või – kuidas keegi neid võtta tahab – juuksed on üpris nö spetsiifilist värvi ja paljud värvid lihtsalt ei sobi nendega kokku.
Siit ka mu dilemma. Olen mõelnud, et ehk peaks oma juukseid värvima. Olen veidi internetis ringi vaadanud ja võttes arvesse trende ning enda juuste pikkust, kalduksin pruuni värvi poole koos heledate salkudega. Samas, kui värvida juukseid, peaksin värvima ilmselt ka kulme.. jaaa ka selle kohe pealt veidi kõhklen. Samuti, kui ma juukseid värvin, siis ilmselt ma enda praegust juuksevärvi tagasi ei saaks, kuna pole otseselt selliseid punakaid värve, mis näeksid ka loomulikud välja, poodides veel tähele pannud ja väljakasvatamine võtaks meeletult aega.

0 kommentaari: