YOUR TEA TEATOX - Fill Your Life With Love, Laughter and Many Cups of Tea
Yesterday I started drinking my detox tea again. A while ago I bought the 28. day pack, but I have already used up 13 days worth of tea, so now I can do it for 15. continuous days. I will try to exercise as much as I can and also watch what I’m eating (I am not on a diet, but rather trying to cut down on chips – Ive been addicted for years, so it’s reaaaaalllyy hard). Last time using it I didn’t lose any weight, so I don’t expect much this time around either. But what did change, was my energy levels and since I have been really tired and down lately, I decided to give it a new go.
A little about the tea itself.. I ordered it from the UK (from Your tea’s website) and it took 2 weeks to arrive. I had been looking up different detox teas for a while, but many of the ones I found, had a laxative efect and reading articles about how these teas are bad for you, and after some time may result in weight gain instead, I was a bit hesitant. However nothing bad was said about other ones (like tiny tea). 
The tea comes in 2 different types or rather.. for two different time periods – 2 and 4 weeks. You have to drink 3 cups of tea in a day and about 30. minutes prior to your meals.  Just so you know what to expect when buying it yourself – when first unwrapping the package, it has quite a strong smell. Also, I do reccommend putting some lemon in your tea, as it helps the tea taste better. However the first time I drank it, even the lemon didn’t help. I could not bare the taste, but every time it got easier and now I can honestly say, I kind of enjoy drinking it. If you prefer your tea sweet, you can add some honey as well, but I never do.
Hope it helped some of you, and if you have any questions, I’ll try my best to answer them. :)

Eile alustasin taaskord oma teekonda Tiny Tea detox teega. Teepakke on mul umbes 15.päeva jagu. Tellides oli valida 28. ja 14. päeva vahel, mina ostsin 28 päevase, ent poole nö kuurist olen juba ära teinud varasemalt. Nüüd on umbes kuu-kaks vahet olnud ja mõtlesin et kasutan ka teise poole ära. Jah, üritan ka trenni teha ja veidi ka toitumist vaadata, ehk vähemalt krõpsud toidulaualt ära võtta või nendega tõsiselt piiri pidada. Kuigi algul ostsin tee eesmärgiga kaalu veidi kaotada, siis nüüd võtan selle kätte suures osas ka teistel põhjustel. Eelmisel 2. nädalasel kuuril mul kaal ei langenud, seega suuri lootusi peale ei pane, ent tundsin end märgatavalt energilisemana ja igatsen nüüd seda tunnet.
Natuke siis teest lähemalt. Tellisin selle Inglismaalt ning aega läks 2 nädalat. Olin juba päris pikalt mõelnud detox tee ostule, ent need, mida ma vaatasin olid.. ma ei tea kui sobilik nüüd internetist sellest rääkida on, aga nad olid lahtistava toimega. Tegin veidi taustauuringut ja selgus, et selliseid just ei tasuks osta, kuna need viivad organismist välja ka head bakterid ning hiljem võib see põhjustada hoopiski kaalutõusu (usaldame internetti). Niisiis otsustasingi Your Tea brändi kasuks.
Nagu öeldud, siis seda saab osta kas 2. või 4. nädalase kuurina ning ühes päevas peab jooma kolm teed, hommikul, lõunal, õhtul ning soovitatavalt pool tundi enne söömist. Teadmiseks- esimesel sekundil, kui tee karp kilest välja võtta, lahmatab ninna päris tugev lõhn. Samuti.. panen üldiselt maitse parandamiseks sisse sidrunit, kuid esimene kord ei aidanud isegi see, ausaltöeldes oli päris rõve ja kulistasin lihtsalt alla. Teine kord oli juba lihtsam ning nüüd naudin selle maitset. Kes eelistab pigem magusat, võib lisada teele ka mett.
Loodan, et see andis mõnele detox tee huvilisele teist veidi kasulikku infot ja kui on mingeid küsimusi, siis võib alati kirjutada ja küsida:)

http://www.yourtea.com/

0 kommentaari: