Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

BUDA CASTLE
Jeans Zara, Top Mango, Shoes Nike
Mõned päevad tagasi käisin ära Buda lossis. Too päev päike paistis ja tunne oli vägagi suvine - t-särgi väel oli täpselt paras olla. Seljas oli siis mugav riietus ja jalas ka asjakohased tossud. Jumal tänatud, sest kahju oli vaadata naisi kontsakingades või kontsaga saabastes kivide peal kõndimas.. või pigem üritamas kõndida. 
Lisasin mõned pildid, mis tegin seal olles, kuid kahjuks parema ülevaatega pilti ei saanud teha, kuna see 50mm objektiiv on natuke suslik selle koha pealt ja ma ei tahtnud ka mitut objektiivi kaasa tassida. Kuid sealne vaade linnale oli absoluutselt imeline. Kahjuks piltidele see nii hästi üle ei kandu, nagu tavaliselt, tuleb ikka ise kohale minna. Kindlasti soovin minna sinna mõni teinekord natuke hilisemal ajal, et imetleda linnatulesid - tundub perfektne koht selle jaoks.

. . . . . . . . . . . . . . . . 

A couple of days ago I finally visited the Buda Castle. The day was warm and sunny - I got all sorts of summer feels. I was wearing a comfortable outfit and shoes and thank god, because it truly hurt to watch women with heels or heeled boots trying to walk on the rocks.
I addad some pictures that I took there. Unfortunately I didn't manage to take a photo with good overview of the whole place, since the 50mm lens is a bit tricky in that department and I didn't feel like carrying around multiple lenses. The view of the city was a-ma-zing! Unfortunetely it doesn't reflect that well in the pictures and as usual, you have to go there yourself to realize the true beauty. I definitely want to go there at a little later time as well, because I feel this is a great place to admire the city in lights.


1 kommentaar: