Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

FALL OPPROPRIATESkirt, Coat, Bag and Boots from Zara / Sweater Mango 
Eile käisime Matthiase kiriku juures ja on piinlik lausa öelda, et ma polnudki sinna varem jõudnud,. Enda õigustuseks võin öelda, et see asub piirkonnas, kuhu ma väga tihti ei satu. Sellegi poolest kirik, selle ümbrus ja vaade linnale olid kõik imeilusad. Kahjuks käisin seal asjaajamiste vahepeal, sega polnud piisavalt aega, et ka sisse minna, kuid kindlasti käin seal veel kunagi. 

Ma ei ole väga seelikute ja kleitide tüüpi tüdruk, kuid vahel ei tee nende kandmine ju halba. Seljas oli kampsun, lühike soojemast materjalist seelik ja pikem mantel, et end jaheda eest veidi kaitsta. Õnneks pole ilmad veel väga külmad ja seelikuga polnud üldsegi nii jahe kui arvata võiks. Varsti tuleb aga iga päev pakse kampsuneid kandma hakata - minu õnneks olen neid ikka päris korralikult kappi juba varunud. 


. . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Yesterday I visited the Fisherman's Bastion around the Matthias church for the first time. It's kind of embarassing that I hadn't gone there before, but at the same time, it is kind of in a weird place, where I don't find myself that often. But the church, it's surroundings and the view from there were all so amazing. Unfortunately I went there between some stuff, so I didn't have enough time to peek into the church, but I will go back someday and do that. 

I am actually not that much of a skirt and dress girl, but it doesn't hurt to be a true girly girl once in a while, right? I was wearing a sweater, a skirt from thicker material and to keep myself warm, a longer coat. Luckily the weather isn't too cold right now, and a skirt is still a possibility without actually freezing. However, soon I will have to start wearing thick sweaters all the time, luckily I am prepared. 


0 kommentaari: