Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

SUIT UP




Blazer, Jeans and Shoes from Zara, Top Primark, Jewelry H&M

Olen viimasel ajal šopates peatunud enamasti Zaras ja Mangos - neil on praegu imelised kollektsioonid poodides. Näiteks rikastas minu riidekappi see imeline pintsak, lõhkised teksad ja ka baleriinad. Olen oma stiili natuke üritanud muuta viimasel ajal. Väga meeldib must-valge ning clean-cut stiil, kuid tahtsin siiski jääda vanusele vastavaks, seega hoian meeles pigem sobivaid toone, mängides seejuures rohkem erinevate lõigete ja tekstiilidega. Peamine on, et kõik sobiks kokku kõigega, seega väga palju klassikat.
Näiteks nagu see pintsak siin. Üks selline on kindlasti must have. Käisin sellest poes paaril korral mööda, kuna hind natuke hirmutas, kuid iga kord läksin tagasi selle juurde ja imetlesin seda, seega nüüd hiljuti see korvi läkski. Mul küll juba on üks must pintsak, kuid too on pigem taljes ja jätab professionaalsema mulje. See siin on aga palju mitmekülgsem. Sellise lõikega pintsakud sobivad nii uhkematel üritustel kandmiseks kui ka igapäevase riietuse stiilsemaks muutmiseks. Pluss, see jätab korralikult hingamis- ja liikumisruumi, seega on  ka palju mugavam kanda.. ja kes meist ei armastaks mugavaid riideid. 

. . . . . . . . . . . . . 

Recently I've been shopping more and more at Zara and Mango - I love the collections they have in stores right now. For example I purchased this amazing blazer, jeans and flats. I've been trying to change up my style lately - I love clean-cut and black-white combos, but I wanted my style to stay age-aproppriate, so I contsentrate more on the colours and play around with different cuts and textiles. Most inportant thing for me now is that everything goes together, so there's a lot of classic items. 
Just like this blazer here. I feel one of those should be a must-have for everyone. I do own a black blazer already, but that one is more fitted and strikes as more professional. However this blazer, that I'm wearing, is much more versatile. These kinds of blazers are good for both formal events as well as just making an outfit more stylish in everyday life. As it leaves room to breathe and move, it's much more comfortable to wear and well, nobody wants to be uncomfortable in their clothing, right?

0 kommentaari: