Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

PHOTOS FROM SLOVENIANagu lubatud, siis siin on mõned pildid mu Sloveenia reisist. Mariboris linnast pilte eriti ei teinud, kuna ei leidnud seda midagi erilist olevat, oli väike vaikne linnake. Ljubljana oli palju kenam ja armsam linn kui Maribor, kuid samuti vaikne. Seal tehtud pildid on need, kust lasub vaade linnale ja mägedele. Ning viimaks, järve taustal tehtud pildid on Bledi järve ääres, mis oli ka minu kõige lemmikum koht, mida Sloveenias olles külastasime. 
Bledis käisime ka raftingul (google abil sain eesti keelse tõlkena - kummiparvematk) ja ehkki kandsime kummilikondi, pääses jääkülm vesi selle alla. Külmast hoolimata oli väga tore seiklus ja tahaks uuestigi minna :)

. . . . . . . . . . . . . . . . 

As promised, here are some pics I took on my trip to Slovenia. I didn't take pictures in Maribor, because I didn't find it to be as special - it was a little quiet town. Ljubljana was so much prettier, but still rather quiet, just like Maribor was. Pictures from Ljubljana are the ones with the city and mountains far in the background. And last but not least, Lake Bled. As I mentioned before, it was my favourite place that we visited and I believe you can see the beauty from the pictures as well. 
While in Bled, we also went rafting and even though we were wearing suits, the ice cold water still managed to get into it, since everyone was splashing and jumping into the water.. crazy kids. :D I was freezing after, but it was still an awesome experience and I would love to do it again. :) 

0 kommentaari: