Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

BIRTHDAY AND CHRISTMAS WISHLIST


Hiljuti oli mul sünnipäev ning ka jõulud on varsti tulekul ja kuna olen siin kaugel maal üksi, tuleb kingitusi endale ise teha. Selle puhul mõtlesin, et oleks aeg luua väike wishlist. 
Ilmselt kuuluks siia palju rohkem asju, kuid olen endale enamus soovitud esemeid juba soetanud ja tegelikult meeletult palju asju praegu peas ei olegi, mida tahaks või vajaks. 

Imetlen juba ammu Diori Ro Real päikeseprille, kuid tuleb tunnistada, et kahjuks ei raatsi nii palju päikeseprillide alla raha panna. Austraalia brändid Le specs ja Quay jäid ammu silma oma huvitavate päikeseprillidega, mis on samas ka kvaliteetsed ja kaitsevad silmi. Mõlema puhul olid tekkinud juba mõned lemmikud, kuid Le specs tundus hinna suhtes mõistlikum kui Quay, seega valisin välja "Neo Noir" ja "No Smirking" päikeseprillid. Esimesed on mu wishlistis olnud juba ajast, mil need välja tulid - need sobivad ideaalselt mu stiiliga. Teine paar on peegelklaasidega ning kujutan ette, et sobivad hästi vabal ajal ning suvisel ajal kandmiseks. Wishlistis on need veel, kuna ma ei ole neid kätte saanud ja postiga on mul siin Budapestis natuke kahtlased lood. 

Kasutan hetkel Maybelline'i The Nudes paletti ja kuigi paljud värvid kasutust ei leiagi, siis värv mida peamiselt kasutan, hakkab kohe-kohe otsa saama. Nüüd on vajadus uue lauvärvi järele ja palett, mis on silma jäänud, on Urban Decay Naked Smoky palett. Eelistan hetkel seda eelmistele palettidele, kuna see sisaldab nii soojemaid kui ka külmemaid toone ja leian end alati nende vahel vahetamas, sõltuvalt mu tujust ja ehetest. 

Järgmisena on soovilistis Anastasia Beverly Hills Dip Brow Pomade ja seda vaid seetõttu, et praegu kasutusel olev toode, milleks on Artdeco kulmupuuder, pole kahjuks minu jaoks just kõige ideaalsem (kulmul on arm ning pea pool kulmu tuleb peale joonistada). 

Kuigi ma ei ole kunagi olnud suur kellakandja, olen viimasel ajal kihelenud Daniel Wellingtoni kella järele. Meeldib selle lihtsus ja stiilsus - läikivad ja säravad kellad ei tundu nii ahvatlevad hetkel. Samuti, kuna kannan käevõrusid harva, siis oleks üks stiilne kell hea igapäevane aksessuaar. 

Viimane toode wishlistis on head nude toonis kingad. Selliseid olen jahtinud Public Desire lehel juba päris pikalt. Ja üldse, kui juhtud olema suurem kontsasõber, siis Public Desire ja Missguided lehtedel soovitan veidi ringi surfata ;)


. . . . . . . . . . . . .

As I recently had my birthday and Christmas is on it's way, some gifts for myself are in order. Therefore I figured it would be appropriate to create a little wishlist. 

The first items on my list I actually already ordered, but just haven't received. These are the Le Specs sunglasses in Neo Noir and No Smirking. First ones are plain black ones and go with my style perfectly. Others have reflecting glasses and I imagine them being perfect for everyday wear and for the summertime. I am really looking forward to them because I've been loving Le Specs and Quay sunnies for a while - they have great styles available and they also actually protect your eyes. 

Next item on the list is The Nudes Smoky palette. I am currently using Maybelline's The Nudes palette, however my most used shade has hit the bottom so I am in need of a new one and since I've wanted Urban Decay Nude palettes for ages, why not go for it. I like this palett since it has both warm and cold tones and I always find myself switching between them depending on the jewelry I wear and my mood. 

Next up we have the Anastasia Beverly Hills Dip Brow Pomade and yes, I like my Artdeco brow powder, but since I have a scar on my brow and I have to draw the end of my brow on, it's just not working perfectly on me. 

Lately I've been eyeing Daniel Wellington watches and since I am not into shiny and extravagant watches, I much more prefer the simple and classic design that they provide. Plus, I don't wear bracelets very often, so it could be the perfect accessory for everyday.

The last on my list is a good pair of nude heels. I found these ones at Public Desire. If you are a heel person, I definitely recommend checking out Public Desire and Missguided sites. You will fall in love, I know I did :D

0 kommentaari: