Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

KIEHL'S
Juba Eestis olles tahtsin proovida Kiehl's tooteid, kuid et reisikohver võimalikult kerge hoida, ei hakkanud neid enne Ungarisse tulekut ostma ja mõtlesin, et ostan need siit. Siia tulles astusin läbi erinevatest ilupoodidest ja osutusin ebameeldiva üllatuse osaliseks, kui tuli välja, et Budapestis sellist brändi ei müüdagi. Kuu-kaks hiljem jäi silma aga minu lähedal asuvas kaubanduskeskuses Kiehl'si "varsti avame" silt. Nüüd mõned päevad tagasi astusingi sealt läbi ja minuga tulid kaasa need kaks toredat toodet.

Esimene toode on Midnight Recovery Concentrate, mis on õli, mida tuleb iga õhtu enne magamaminekut 2-3 tilka peale kanda (mina kasutan 3-4). Õli on nahal kerge ja kuigi ei lõhna millegi üle mõistuse hea järele, siis isiklikult mulle see just meeldibki - võltsid lõhnad ilutoodetel tõstatavad enamasti minus küsimusi. 
Teine toode on Ultra Facial Cream, mida kannan nahale nii hommikul kui õhtul. Konsistents on kergem kui kreemidel tavaliselt ja tänu sellele on kreemi kergem ka peale kanda. Hommikul peale kandes niisutab naha terveks päevaks. Varem kasutasin Ziaja päevakreemi, mis polnud aga piisavalt niisutav minu naha jaoks ja mõne aja möödudes oli nahk jälle kuiv ja tuli kreemi uuesti peale kanda. Olen kasutanud neid Kiehl'si tooteid küll vaid paar päeva, kuid juba esimesel hommikul tundsin nahka katsudes erinevust, mis tõotab head - loodetavasti edasi kasutades saab näonahk oma elukese tagasi. 

Ainus asi, mis natuke raskusi valmistab, on see, et toode nagu iga teinegi püsib peal, kui palju ei näpi oma nägu, kuid minul on harjumus magama jäädes oma näoga i-ga-le-poole, küll teki, küll padja sisse pugeda ja kardan et enamus tootest jääb sinna, mitte mu näole. Kuid ma üritan, tõsiselt üritan. :D 

. . . . . . . . . . . . . . 

I have wanted to try Kiehl's products for a while now and as I didn't purchase any products before coming to Budapest (to keep my luggage as light as possible), you can imagine my dissapointment when I realized they didn't sell the brand here at all at the time. However they recently opened a shop in a mall near my flat and I finally managed to buy some products. 

The first one is Midnight Recovery Concentrate, which is just basically an oil that you have to apply 2-3 drops (I use 3-4) every night before bed. The oil feels pretty light on the skin and it doesn't smell like anything artificial, which is exactly how I like my skincare products. 
The second product is the Ultra Facial Cream, that I use twice a day, in the morning and also at night with the oil. The consistency is lighter than in creams usually, which makes it so much easier to apply as it just glides on. Applying it in the morning keeps my face hydrated for the whole day without having the need to re-apply it every couple of hours (like I had to with my Ziaja day cream that I used before). I've only used Kiehl's products for a couple of days now, but even the first morning, after using the oil and cream the night before, I felt a difference in my skin. It wasn't flakey, but still well-hydrated. 

0 kommentaari: