Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

NOT ALL BLACK

Shoulder Bag and Top from Zara / Trousers from H&M / Boots from Bershka

Mulle väga meeldib tänane riietus. Kontsasaapad kõrvale jätta, siis oli eriti mugav olla - vabamad püksid ja pusa, kuid siiski on tulemus üpriski.. julgeks öelda, et elegantne. See siin on üks võimalus kanda musta, ilma, et olla liiga mustas. Mustade pükstega sobitasin musta pusa, mille alusriie on valge, andes juurde veidi heledust ning värvilise ülakoti. 
Kes mind instagramis jälgivad. on seda kotikest juba näind. ja kes veel ei jälgi, siis peaksid (@meriliarge). Aga kõige tõsisuse juures, nägin mitu korda poeriiulil seda ja iga kord hakkas rohkem meeldima. Viimaks kui väljas olles seda ühel tüdrukul nägin, olin kohe sealsamas müüdud ja järgmisel võimalusel jooksin poodi seda ostma. Kotil on huvitav kuju ja eriti meeldib selle värv, täpselt ideaalne sügiseks ja talveks. Kuna ma kannan väga, VÄGA palju musta ja teisi neutraalseid toone, annab see igale riietusele automaatselt vahel lausa hädavajaliku hulga värvi juurde. 
Üks asi, mis mind natuke häirib selle ja üldse paljude kottide juures, on see, kui sangal ei anna poolt vahetada. Kõik eeldavad, et kotti kantakse paremal käel/õlal, aga mis siis saab, kui kanda seda vasakul, nagu mina? See.. 

. . . . . . . . . . . . . 


I must say, I love today's outfit. Not keeping in mind the heels, it was a rather comfortable outfit - loose trousers and sweatshirt, however the end result is still kind of.. I dare to say, elegant. This here is a perfect example of wearing black, but still not being too black, if that makes sense. So, I matched my black trousers with a colourful bag and black sweatshirt, however under the see-through black fabric, there is a white one, which gives the outfit a bit of lightness. 
Who is following me on Instagram, has already seen this bag, and those who don't yet, should (@meriliarge) ;) But in all seriousness, I saw this bag a couple of times in the shop and every time I started liking it more and more. The last kick was when I was out and saw someone wearing this. literally the next chance I got, I went and bought it. The bag has an interesting shape and I also love the colour - pefect for the fall and winter time. I wear a lot, like A LOT of black and neutrals so this is a perfect bag to add to my colloction since it instantly gives colour to my every outfit. 

0 kommentaari: