Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

B(L)ACK

Käisime täna kiirelt pildistamas ja saan nüüd endast ka veidi märku anda üle pika.. pika aja. Jõudsin laupäeval tagasi kodumaale ja kui nüüd täiesti aus olla, siis on viimased nädalad veidi emotsionaalselt rasked olnud ja seega pole ka blogiga tegelenud. Lühidalt öeldes üritasin võimalikult palju nautida oma viimast aega Budapestis, samas ajades asju, et varem koju saaks tulla oma armsama juurde, kuna me polnud teineteist liialt kaua näinud. Ungaris veedetud kuud olid siiski absoluutselt imelised ja olen väga rõõmus ja uhke enda üle, et selle seikluse ette võtsin. Eestis on nii palju kalleid inimesi ja see on mu kodu, kui siiski jään väga igatsema kõiki erasmuse sõpru ja ka seda võluvat linna. Armusin täielikult Budapesti ära ja üritan kindlasti sel või järgmisel suvel taas sinna reisida. 

Nii palju siis praegu, kuid olen veidi rõõmsama jutuga ja uute postitustega juba varsti taas teie ees :)

. . . . . . . . . . . 

I went shooting today so I could do a quick check-in on the blog since I haven't been here for a little while. I arrived home on Saturday and to be completely honest, the past few weeks have been a bit hard on me and therefore I haven't felt like writing anything. I was just busy enjoying my last weeks in Budapest, at the same time getting everything sorted in order to come home earlier. I scheduled my trip home 2 weeks earlier than originally planned since I hadn't seen my special someone in too long. The months spent in Budapest were absolutely amazing and I am so happy and proud of myself for taking this on. Estonia is my home and most of the people I love are here, but I will miss my erasmus friends as well as the beyond amazing city so much. I will for sure try to visit Budapest again either this or the following summer. 

So much for now, but I will soon be back on a more positive note and with many more posts :)


2 kommentaari:

 1. Sa tekitasid minus täiega isu ka Budapesti külastada. Kuigi mul selleks aastaks juba kaks reisi juba planeeritud, siis siiski uurisin ka lennupileteid Budapesti ning sinna on väga häid pakkumisi! I just might buy them!

  Aga sulle mõnusat kohanemist :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Rõõm kuulda ja ausalt, Budapest on tõesti külastamist väärt (+soodne). Loodan, et kui mitte see aasta, siis kunagi ikka jõuad sinna! Ja aitäh :)

   Kustuta