Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

HIGH CONTRAST

Contrast Sweater, Winter Coat, Chelsea Boots from Zara / Leather look leggings Terranova (old) / Sunglasses LeSpecs

Vahetussemestrile eelnevalt andsin Tallinnas elamiskoha ära ning kõik kodinad, mida üldse kokku oman, said koju viidud. Nüüd, pärast Ungarit oli aeg avada need kastid ja vaadata kõik hoolikalt läbi, et ebavajalikud asjad välja sorteerida. Peaaegu kogu riidekapi sisu sai Ungaris uuendatud ning kuna mu riietusstiil on selle ajaga muutunud, läksid enamik asju müüki, äraandmisele või heategevustuppa. Mõned asjad noppisin endale siiski välja - näiteks need retuusid siin mis said kunagi Terranovast umbes 5 euroga ostetud.
Soovitan ka kõigil teil oma kapid läbi vaadata ning sealt välja sorteerida asjad, mis pole pikemat aega kasututst leidnud. Korralikumad asjad saab maha müüa või annetada ning ülejäänud hilbud ja kangad viia näiteks H&M'i. Pidage meeles, et need asjad leiaksid pea igal pool mujal rohkem kasutust kui teie riidekapi tagaosas! :)

. . . . . . . . . . . . . 

Before going on my semester abroad, I ended the contract on my dorm and took every single thing I owned back home. Now, it was time to open the boxes, sort through everything and give away, donate or sell anything I wouldn't wear anymore. I renewed pretty much my whole closet while in Hungary and my style has changed a lot, so I only picked a couple of things from the boxes - e.g these leggings here that I once bought for only about 5 euros. 

0 kommentaari: