Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

NEW IN: A BOTTLE FULL OF LOVEMul on väga hele nahk ja ausalt öeldes ei päevitu see eriti hästi ka suvel. Ütleme nii, et kui loodus ei anna, tuleb ise võtta. Solaariumisse minna ei tahtnud, kuid soovisin jubedalt mingit jumet, mis näeb parem välja kui see kummitus, mis enamasti olen. Heledal nahal pole muidugi mitte midagi viga ja sellises kliimas elades polegi tihtipeale rohkemat geenidelt oodata, kuid arvan, et kui on soov ükskõik mis põhjusel veidi jumekam olla, tuleks pigem pöörduda pudelipäevituse juurde, kui solaariumisse, ehkki tõsi, esimesega tuleb tunduvalt rohkem vaeva näha. 

Avastasin selle brändi juba päris pikka aega tagasi ja olin seda seni vaid kaugelt imetlenud. Tellisin tooted nende veebilehelt ning pakk jõudis minuni kahe nädalaga. Tootevalikus on neil 2 tunni expresspäevitus ja 8 tunni päevitus. Esimene tuleb kahes toonis - keskmine ja tume ning teine kolmes toonis - keskmine, tume, ja väga tume. Mina ostsin 2 tunni ekspressi toonis keskmine ja kampaaniakoodi sisestades on võimalik saada ka tasuta juurde kinda või muu toote (koode leiad lihtsalt googeldades või instagramist). See oli minu absoluutne esimene kord isepruunistajat proovida ning seega tegin eelnevalt korralikult internetiavarustes research'i. Vaatasin läbi umbes kümmekond youtube'i videot, kaasa arvatud Jaclyn Hill'i oma, mis on ilmselt kõige rohkem levinud neist, kuigi need videod on kõik üpriski sarnased. 

Natuke siis tootest ja kasutusest. Et päevitus ilusamini peale läheks ja kauem püsiks, tuleks nahka korralikult koorida. Alustasin sellega juba päev varem ning kasutasin koorimiseks pesukindaid ning hiljem ka suhkrut. Päevitamise päeval tegin täpselt sama ning väga oluline on ka samal päeval raseerida, et päevitus karvakeste külge ei jääks. Pärast pesu tuleks tunnike oodata enne kui päevitama hakkad ja mingeid kreeme kasutada samuti ei tohiks. Kui tunnike või nii on möödas, tulekski alustada. Väga täpseid instruktsioone siin andma ei hakka, kuna saate vaadata videoid ja visuaalselt on neid parem jälgida. Kuid lühidalt .. esimesena tegin näo ja kasutasin selleks üht Kabuki meigipintslit. Siis võtsin kehakreemi ja määrisin sellega kokku keha kuivemad osad, nagu küünarnukid ja põlved ning samuti tuleks kokku määrida ka käe - ja jalalabad rohkema hulga kreemiga. Siis tulekski alustada päevituse pealekandmist kehale (kindlasti seisa suure peegli ees). Täpsemalt mitu pumpa kasutada, leiad videotest, kuid veendu, et kasutad mõlemal poolel sama palju toodet. Keha päevitamisel kasutasin nii Loving Tan kinnast kui ka meigipintslit. Selja päevitamine on teadagi väga keeruline ja liigutused on kohati ebainimlikud, seega võimalusel võta keegi omale selleks appi. Siis polegi muud kui viska selga midagi tumedat ja laiemat (nt hommikumantel) ja tee muid tegevusi, vältides vett. Samuti näed sa see hetk välja nagu mudakoll, seega veendu, et sul ikka on piisavalt aega kodus istumiseks. Kui aeg on täis, loputa toode lihtsalt maha (ära kasuta seepi ega nuustikut). 
Ideaalis peaks päevitamine võtma aega umbes 15 minutit, kuid olen täitsa aus ja ütlen et esimene kord ma ei teadnud üldse mida teha ja läks umbes 40 minutit. Liigutada tuleks end kiiresti, sest toode kuivab päris kiiresti. Samal põhjusel soovitan kasutada kogu aeg võtta toodet terve pumba kaupa. Kuna mul läks pikemalt kui kirjas oli, pesin näo umbes pool tundi varem puhtaks kui keha. Pärast pesu pole värv nii intensiivne nagu ta on mõni tund hiljem, seega kui sa veel midagi ei näe, ära hakka kohe uuesti teist kihti panema. See siis käis kahe tunni päevituse kohta. Teisel tuleb lihtsalt oodata kauem, ehk teed seda kõike õhtul, lähed päevitusega magama ja hommikul pesed maha. 
Üldkokkuvõttes olen väga rahul tootega. Esimene kord läheb aplikatsioon ikka ja alati veidi aia taha, kuid õnneks tulemuses seda näha ei jää. Päevitus jääb ilus ja loomulik. 
Oi see tuli pikk postitus, loodetavasti mõni huviline jõudis ikka lõppu ka :D

. . . . . . . . . . 

I have a pretty fair skin and to be honest I don't get that tanned in the summertime either. Lets just say, if the nature doesn't provide, you have to find it somewhere else. However I do think that if you are looking to get more tanned, you should turn to self tanners over tanning beds, even if the first one needs more work. 

I discovered Loving Tan a while ago but till now I had just been admiring from far. They offer two types of products - the 2 hour express and the regular 8 hour tanning mousse. The first one comes in 2 shades (medium, dark) and the second one in 3 shades (medium, dark, ultra dark). I ordered the 2 hour express in medium from their site and received the package two weeks later. Make sure to google for campaign codes as you can get something for free (usually it's the tanning mitt or the tan removal glove). Since it was my first time trying any self tanners I did a lot of research beforehand which included a lot of youtube videos (by Jaclyn Hill and many others)

A little about the product and application. To get the perfect tan it's very important to remove the dead skin cells by scrubbing your whole body in the shower (I suggest to do this the day before as well) and also shave the same day as you are applying the tan. after the shower wait an hour before starting and don't use any moisturizers. I will give a bit of info how I did it, but make sure to watch any videos for further instuctions. Firstly I put a full pump of the tan on a makeup brush and applied it to the face. Then it's time to moisturize the dry parts of your body, like elbows, knees and put a generous amount on your feet and hands as well. Standing in front of a full length mirror, start applying the tan with the mitt, also using the brush to blend it even better. Make sure you apply the same amount of product on both sides(if you apply 3 pumps on the right leg, apply the same amount on the left as well). Tanning the back is awkward and includes some inhuman moves, so if possible, get someone to help you with this. When you are done, just put on a robe (or something loose and dark), sit around and avoid the water. You are not looking your best right now, so make sure you have enough time to just sit at home while the tan developes. After the time is up, just rinse the tan off with water only using your hands.  
Ideally this should take around 15 minutes, but it took 40 minutes for me the first time, so I rinsed the  face 30 minutes before everything else. The product dries fast, so you have to be quick and for that same reason I suggest always using a full pump. Also, don't be alarmed if you don't see much after the shower, it will be darker after a few hours. 

Overall I am very pleased with the product and the results. Even though the application took a bit longer than expected and the tan was a bit uneven when I applied it, the results were great and very natural. 
Nagu lubatud tegin ka pildid erinevates faasides. Päevitan õhtuti ja järgmisel hommikul tulemust näidates oleks hoopis teine valgus jäänud, seega et oleks tõetruu, tegin ka lõpliku tulemuse foto järgmise päeva õhtul. 
1. ülemine vasak pilt - enne päevitust 
2. ülemine parem pilt - päevitus on peale kantud
3. alumine vasak pilt - päevitus maha pestuna
4. alumine parem pilt - lõplik tulemus järgmisel päeval

. . . . . . . . . . . 

Here are some additional photos about the results as requested. I do the tanning in the evening so the photos were taken without any natural light. So for best possible comparison, I also made the last, after, photo the next day in the evening. 
1. upper left photo - before tanning 
2. upper right photo - after the application
3. lower left photo - after rinsing the tan off 
4. lower right photo - the evening of next day


3 kommentaari:

 1. Peaksid enne ja pärast pildid ka tegema, siis on aru saada kui palju see tooni juurde andis :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ja, tahtsingi, aga Kaamera objektiiv ei võimalda eriti hästi pilte teha endast. Järgmisel päevitamisel üritan lasta kellelgi teha ja siia lisada :D või siis tuleb leppida telefoni pildikvaliteediga.. Eks näis :) praegu saab mingit kerget aimu ka instagramist.

   Kustuta
 2. See ongi siis see päevitaja sul :) See postitus jäi enne täiesti kahe silma vahele. Before-after pildid näevad nii ilusad välja!

  VastaKustuta