A SHORT ONE

Everything except the bracelet is from Zara Viimane nädal aega on olnud väga väga kiire ja veel hullemaks läheb järgmised p...
Everything except the bracelet is from Zara

Viimane nädal aega on olnud väga väga kiire ja veel hullemaks läheb järgmised paar nädalat, kuna semester hakkab läbi saama ja seega on ilmselgelt kõik päevad üle koormatud tähtaegade, kontrolltööde ja lisaks ka tööga. Ajad on nii kiired, et isegi poodidesse ei jõua enam sisse astuda ja poekülastused piirduvad vaid prismaga, pluss mu küünte hooldus on umbes nädal overdue, and counting :D Üritan kuidagi ellu jääda ja ikka miskit siia postitada - ehk teen paar ülevaadet hiljutistest ostudest iluvaldkonnas.. eks näis. Õnneks märtsi lõpuga on läbi ka minu kool kuni sügiseni, niiet saab veidi sellest vähemalt puhata ja kodust arvuti tagant ka vahelduseks ära. 

PS! ignoreeri mu punaseid käsi... veidi külm hakkas lõpuks :D

. . . . . . . . . . . . . . 

The last week has been so busy and it's only going to get worse the next few weeks, since my school semester is ending (and of course it comes with tons of deadlines and some exam) plus I have work. The times are so busy that I haven't even managed to so any shopping except grocery and my manicure is about a week overdue, and counting. :D I will try to survive and get some posts done perhaps about recent beauty buys or smth, but we'll see. Luckily once March is over, so is my school and I can finally relax from that til September. 

PS! Ignore my red hands, It was a bit cold :D
You Might Also Like

3 kommentaari

 1. Love the look! Love the bag :o Super pretty!
  Xo
  http://catrrine.blogspot.pt/

  VastaKustuta
 2. Nice outfit! So simple but on point :)
  xx
  http://putitallonme.com/

  VastaKustuta

Flickr Images

Sora