Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

BEAUTY BLOGGER EVENT / ilublogijate kokkutulek


Täna oli mul rõõm osaleda ilublogijate kokkutulekul, mis leidis aset Al Bastione restoranis. Ürituse jooksul oli blogijatel võimalus tutvuda esindatud firmade ja toodete, aga ka üksteisega. Otsustasin osaleda üritusel viimasel hetkel - kõhklesin, sest ei tea Eesti blogimaastikul just palju rahvast. Kokku tuli umbes 40 blogijat ja seltskonnalõvi ma teadagi ei ole, seega suhtlesin vähestega, kuid loodetavasti on varsti taas võimalus kaasblogijatega kohtuda ja siis ehk on veidi rohkem aega nendega juttu teha, sest nii erinevad kui me kõik ka pole, meid ühendab ju siiski see üks ja sama huvi. Paraku jah, täna oli aeg piiratud ja klõpsasin enamuse vabast ajast kaameraga või tutvusin esindatud toodetega ja kui täiesti aus olla, siis ei jõudnud isegi kõigi lettidele piiluda. *(silmadega smail, teate küll)

Üritusel olid esindatud MOSSA, Joik, Vestige Verdant, Teazy, Turbliss, NYX, Sundari ja Ontic. Janu kustutasid Vitamin Well ning John Lemon ning kõhtu täitsid Al Bastione ning Vahvlihaldjad. Lisaks nimetatud brändidele oli sponsoreid veel palju (lisaks eelnimetatutele ka Puhas Loodus, Moshi, Blistex, KUMA, TopBeauty.ee, Maiasmokk, Placent Activ, Mg Beauty, D Päike, Australian Gold, Sõsar, Ilu Sõnum, Sundari, Madara, Nurme Seep), tänu kellele saime ikka päris korralikud kingikotid, mille sisuga tutvume blogis lähinädalatel, kui olen neid jõudnud proovida ja neist mingigi arvamuse kujundada. Neid asju on ikka reaalselt palju, õnneks mõtlesin välja kuidas selles tootekuhjas asjad postitustesse jagada, niiet nüüd ei olegi muud kui neid järgemööda proovima hakata. :)

Suur kummardus ürituse korraldajatele ning aitäh kõikidele sponsoritele, tänu kellele see üritus toimuda sai ja kelle tooted meie kingikotid täitsid!

. . . . . . . . . . . . . 

Today I had the pleasure of being a part of the Estonian Beauty Bloggers gathering being held at the Al Bastione restaurant, of which I've actually already blogged about before HERE. In the 4 hours we had the chance to get to know some brands and their products, but also our fellow bloggers. The goody bags we received were beyond amazing. There are so many products from the sponsors and a lot of the products and brands are very new to me, so it will be so much fun to try them out. I will put them into categories and write about them in the next couple of weeks, so you can also see what we got and what I think about them. Stay tuned!

A big big thank you for the organizers and to all of the sponsors (MOSSA, Joik, Vestige Verdant, Teazy, Turbliss, NYX, Sundari, Ontic, Vitamin Well, John Lemon, Al Bastione, Vahvlihaldjad, Puhas Loodus, Moshi, Blistex, KUMA, TopBeauty.ee, Maiasmokk, Placent Activ, Mg Beauty, D Päike, Australian Gold, Sõsar, Ilu Sõnum, Sundari, Madara, Nurme Seep) for making this event possible!

0 kommentaari: