Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

KIEHL's FACE WASH
Heihei, tahtsin taas rääkida teile ühest tootest, mida armastan ning selleks on Kiehl'si Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash. Pikk nimi, ma tean, ent lihtsamalt öeldes on see lihtsalt siis näopesugeel. Paljud teist on kindlasti sellega tuttavad ja sellest juba palju head kuulnud, lugenud. Kiehls'i toodete austajad, nagu mina, on kindlasti mures sellega, et kui juba ühe nende toote ostad, armud ära ja siis polegi muud teha kui ka teisi proovida. Nii ongi minul juba nende nöohooldustooteid kokku 3 ja üpris kindlasti see varsti suureneb veelgi, kuna mõni asi on veel silma jäänud. :D

Tootest endast veidi rääkides, siis see küll õrnalt lõhnab, kuid rohkem on seda tunda pudelist nuusutades kui reaalselt kasutades, mis minu jaoks on alati suur pluss näohoolduse juures. Toote sildil ütleb, et see on normaalsele kuni rasusele nahale, ent mul on pigem kuivemapoolne nahk (isiklik hinnang), seega kahtlesin tükk aega kas seda üldse osta. Kuigi toode ei sisalda seepi, tunnen, et see siiski kohati kuivatab mu nahka, kuid sellest pole suurt asja, kuna pärast õhtust kasutust panen kohe peale Kiehls'i Midnight Recovery õli või hommikul nende Ultra Facial Cream'i (loe neist SIIN) ja nahk on taas hea ja niisutatud. Lisaks, toodet peale kandes ei jää see mitte geeliks, vaid reageerib veega ning muutub õrnaks vahuks, mis puhastab nahka põhjalikult meigist ja mustusest ja jätab nahapinna ühtlasemaks. 

Selle hinnaks on veidi alla 30 euro ja ütlen ausalt, et see on oma hinda vägagi väärt. Kasvõi selle poolest, et seda jätkub ikka mitmeks-mitmeks kuuks (sõltuvalt muidugi kasutusest). Nüüdseks olen seda kasutanud umbes poolteist kuud igal õhtul ning vahel harva ka hommikul. Seda võib kasutada ka meigi eemaldamiseks, ent ise võtan enamuse meigist maha siiski beebilapiga ja siis alles pöördun nöopesugeeli juurde - nii ei raiska ma seda armsat toodet liiga palju. Nii tehes võtab beebilapp ära pealmise ja suurema osa meigist ja geel siis tegutseb nö sügavpuhastavalt. 

Läbi enda kogemuse julgen väita, et toode teeb kõike, mida lubab, ja teeb seda hästi ka kuivemal nahal, kuid hiljem tuleks kindlasti nahka niisutada mõne õli või kreemiga. Ainus asi, millega rohkem vaeva tuleb näha seda kasutades (vähemalt minul), ongi silmameigi täielik eemaldamine. 

Viimasel pildil on ka minu hetke lemmik Joiki küünal - Hurmav sirel. Nii hea! 

. . . . . . . . . . . . 

Hey, I am here with yet another favourite product of mine from Kiehl's and it is the Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash. I have been using it for about one and a half months in the evenings and sometimes in the morning and it has become an essential part of my evening routine. 

The face wash has a slight scent, but you can hardly smell it while using it, which is always a big plus in my opinion in skincare products. On the label it says that it is meant for normal to oily skin types, but I have more of a dry skin (my own "professional" opinion) so I was a bit hesitant about purchasing it. Even though it doesn't have soap in it, it still dries my skin a bit, however that has not become a huge problem for me, since after washing my face with the gel, I always use either their Midnight Recovery oil in the evenings or Ultra Facial Cream in the mornings (read about them HERE) that give my skin back the moisture it needs. Also, it is a gel form, but when it becomes in contact with water it will turn into a foam, which deep cleanses my skin and leaves it feeling smoother. 

It can be used to remove the makeup, but I prefer to remove most of my makeup with a baby wipe and then use the face wash to clean the skin of any makeup residue or dirt. That way this product will last me way longer. It costs around 30 euros and in my opinion is worth every cent, since firstly, it lasts quite a while (depending on the use) and secondly, it does everything it promises to do. The only downside is that taking off my mascara needs a little bit more attention when using this. 

In the last picture you can see my favourite candle from Joik, which is the Lovely Lilac one. So good! (See their candles here)


0 kommentaari: