Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

GOODIE BAG: Lips and BodySee "Naudi Mind" kehakoorija on seekordses postituses kindlasti üks mu lemmiktooteid. Moshi oma vingete nimetuste ja isuäratavalt lõhnavate toodetega on ilmselt paljudele juba silma jäänud, kuid see kohekoorija on alles esimene toode, mida olen isiklikult nende brändilt proovinud.. Kasutan seda kord-kaks nädalas enne isepruunistava vahu peale kandmist ja teeb ta oma tööd hästi, kuid nt erinevalt JOIKi koorijatest (nt SEE), ei jäta Moshi vanilje pähkli koorija nahka niisutatuks, vaid ongi üksnes kehakoorija. Kui lõhn ei huvita, on see, olgem ausad, üpriski samaväärne lihtsalt suhkru kasutamisega. Kui lõhn on oluline, soovitan soojalt vaadata Moshi pakutavate toodete poole, sest nad on täiega kümnesse pannud nendega. 
Rääkides kehast kingitud kehakreemist, siis jah, mõlemad lõhnavad omamoodi hästi ja on niisutavad küll, kuid paraku ei ole nad siiski piisavalt niisutavad minu kuivale nahale, et peaksin neid päevas mitu korda uuesti peale kandma, mida ma ausalt teha ei viitsi ja kellel olekski selleks aega. Need on heas suuruses kaasa võtmiseks reisile või kui kodust ära lähen, ent igapäevaselt jään siiski hetkel enda hea The Body Shopi kreemi juurde, millest ilmselt ka blogis kunagi juttu teen, sest praegu ma olen sellel ikka korralik fänn. 

Huulepalsamitest meeldivad mulle kõige rohkem Blistexi pruun, Protect Plus,  ja sinine, Complete Moisture. Järgmiseks on Sõsara huulepalsam (võtame momendi hindamaks armsat nime ja disaini) ning viimaseks hapupiimaseks jääb Blistexi kirsi huulepalsam, mis mulle kohe üldse ei istunud. Lõhn on megahea, aga leidsin teda raske kasutada ja ka konsistents on kreemine, mis minu jaoks on big no no. Minu jaoks peab olema huulepalsam ikka korralikult võine ja niisutav.

. . . . . . . . . . . . . . . .

Moshi "Naudi Mind",which translates into Enjoy Me, body scrub is one of my most favourite products in this post. The scent is vanilla and nuts and it smells so good, that you truly have to resist eating it. :D I use this once or twice a week before self tanning and it does the job, however unlike JOIK body scrubs, it doesn't leave the skin feeling moisturized, so it's pretty much like using a really good smelling sugar as a body scrub. However, the scent is so worth it!
Talking briefly about the moisturizers, I have to admit that even though they both smell good, they do not hydrate my skin as much as I need them to, so for every day use, I'll stick with my body cream from The Body Shop. However the JOIK and Nurme body lotions are in great sizes for travelling if I don't want to carry the whole pot of The Body Shop cream with me if I am going somewhere, which I probably won't. 

From the 4 lipbalms, I really like the Blistex brown (Protect Plus) and blue (Complete Moisture) ones. Next is the Sõsar honey lipbalm and lastly, the Blistex Cherry lipbalm, which I did not enjoy. I do like the scent, but everything else about it, I don't. For me a lipbalm is supposed to be buttery and very hydrating and not a cream like this one that just sits on top of your lips and does nothing. But the Blistex lipbalms are one of the best in my opinion, so it's all good, I still have 2 very good ones I can use.


0 kommentaari: