Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

GOODY BAG: HAIRCARE
Heihei sõbrad! Loodan, et naudite täiel rinnal päikest ja nädalavahetust. Minul on olnud pikk nädal seljataga ja selle pärast pole ka jõudnud teiega rääkida. Nüüd viimased päevad olen õnneks saanud puhata. kuid tuleb tunnistada, et mu vaim pole üldse uueks nädalaks veel valmis..

Rääkides postitusest, siis järgmiseks oleme jõudnud kingikotist pärit juustehooldustoodeteni ning ka neid tooteid oli võrdlemisi palju ja kõiki polegi kahjuks jõudnud proovida, sest juukseid ju lihtsalt ei pese nii tihti kui nt nägu, et kõiki jõuaks katsetada. Aga annan taas kiire ülevaate ja enda arvamuse.
. . . . . . . . . . . . . . . 

Hey friends, hope you are having a great weekend! Next up we have all of the haircare products from the goody bag. And as there are quite many products, unfortunately I have not had the chance to try out every single one of them, but for the demonstration of the goody bag's content, I still included them in the pictures. We don't wash our hair as much as our faces and our hair is not as sensitive to different products as our skin, so it's harder to understand what products and product combinations work and what don't. 


Esiteks siis tooks välja Nurme Loodusliku Lavendli Juuksepalsami, Macadamia Soenguvedeliku (MGBeauty.ee) ja Davines Juuksepalsami, millest viimast pole kahjuks jõudnud proovida veel, kuid kingikoti sisu demostratsiooni huvides näitan ta siiski praegu ära. 
Nurme Juuksepalsamit olen kasutanud ühe korra ja tuleb tõdeda, et mu juuksed ei ole väga tundlikud erinevate palsamite ja šampoonide osas, seega kui meeletut erinevust ma ei näe, siis minu jaoks läheb ta lihtsalt ühte patta teistega. Nii on ka sellega, pärast ühte kasutuskorda ei näinud suuri muutusi peale selle, et juuksed püsisid kauem puhtana, kuid kas panna see selle palsami arvele, seda ma ei tea. Tuleb veel paar korda katsetada. 
Suuri muutusi nägin aga näiteks Macadamia Soenguvedelikust. Tavaliselt on pärast juustepesu mu juuksed kahused ja pean neid alati sirgendama, et olukorda kontrolli all hoida. Seda kasutades ei tundnud, et ma PEAN seda tegema (kuigi ilusama soengu huvides tuleks ikka). Pärast pesu kandsin soenguvedeliku kätele ja töötlesin juustesse sisse, liikudes altpoolt ülespoole (mitte päris juurteni), kammisin juuksed ning siis kas föönitasin või lasin juustel loomulikult kuivada. Tulemus oli hea mõlemat moodi. 

. . . . . . . . . . . . . . .

First up we have Nurme Natural Lavender Hair Conditioner, Macadamia Blow-Dry Lotion (MGBeauty.ee) and Davines Hair Conditioner
I have only used the Nurme Contitioner once, and unfortunately I didn't notice a big change from that, except that I didn't have to wash my hair as often as usual, but I don't know if it is because of the conditioner or not, so I'll have to try it out again a couple of times and see. 
However I did notice a big change from the Macadamia Blow-Dry Lotion. Usually after a shower I have quite frizzy hair and I have to use a hair straightener to look somewhat presentable, but while using this, I didn't feel like I NEEDED to straighten my hair. Of course, when I need my hair to look really good, I'll use one, but not after every wash, as I used to before. THE USE: I just put a bit of product on my hands, worked it into my hair, starting from the bottom and moving a bit up as well. Then I just combed my hair and either blow-dryed it or let it air dry. The results were good either way. Viimasena juustehoolduse kategooriast tooksin välja Placent Activ juustehooldusvahendid. Kingikotti oli poetatud nii šampoon, palsam, aga ka 12 ampullist koosnev ravikuur. Praeguse seisuga olen kasutanud üksnes nende šampooni ja palsamit, kuid alustan peagi ka too ravikuuri. Ei alustanud nende kasutust samal ajal, kuna tahan näha, milline on täpsemalt nende ampullide mõju. Olen kasutanud šampooni ja palsamit kahel korral ja mõlemal korral jättis šampoon juuksed veidikene kuivaks, kuid kui kandsin peale palsami, oli kõik taas korras ja isegi parem kui enne. Kuigi mulle meeldib juustesse sissejäetavate palsamite mugavus rohkem(eriti Dove Intensive Repair), jääb siinne kombinatsioon minu rutiini vähemalt natukeseks ajaks küll, et näha, kas Placent Activ tooted ka tegelikult juuste kasvule kaasa aitavad ja nende väljalangemise vastu suudavad aidata, mis minul peamisteks sihtideks nende kasutusel olekski. 


. . . . . . . . . . . . . . . 

Lastly from the haircare category we have the Placent Activ haircare products - a shampoo, a conditioner and a 12 application hair treatment. For now, I have only used the shampoo and conditioner, but I am really looking forward to do the treatment as well. I didn't want to start them all at once, as I wanted to see the what the result of the treatment is on it own. 
I have used the shampoo and conditioner twice now, first time using only this shampoo and the second time using this shampoo and also my usual purple shampoo. I did notice that the shampoo made my hair a bit dry both times, but the conditioner turned it all around and it was back to normal or even better actually than before. Although I am a fan of the convenience of the leave-in conditioners (especially the Dove Intensive Repair - smells devine) I will try to use these products for a while to see if they actually do help against hair loss, which is the main goal for me while using these products.

0 kommentaari: