Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

GOODY BAG: SKINCARE


Ja ongi jõudnud kätte aeg kirjutada esimene postitus Ilublogijate kokkutulekul kingitud toodetest. Olen tõsiselt üritanud kõiki tooteid proovida vähemalt korra, et saada mingitki aimu, kuid neid on päris palju ja tuleb tõdeda, et nõnda lühikese aja jooksul ei jõua lõplik arvamus veel päris moodustuda. Peamiselt selle pärast, et nädalaga nahas mingeid muutusi ei teki ja kasutan mitut uut toodet segamini.. Kirjutangi teile siis natuke kingitud toodetest lähemalt ja mis ma neist siiani arvan. 

. . . . . . . . . . . . . . 

And the time has arrived for me to white the first blog post about the products I received last weekend from the beauty blogger event. It has only been a week, so I haven't seen major changes from the products in my skin, however I'll tell you a little about them anyways and what I think about them so far. 


Esiteks räägime natuke ülaltoodud kahest tootest. Üks neist on MOSSA Looduslik Puhastav Mitsellaarvesi  ning teine Dr Irena Eris'e Mitsellaarlahendusega Meigieemaldaja (MGBeauty.ee). Tegelikult mõlemad lubavad eemaldada meiki, aga eelistan meigi eemaldamiseks siiski pigem Dr Irena Eris'e toodet, kuna see on veidi õline ja eemaldab meigi seega kergemalt. Tõsi, ka mitsellaarveed on päris tõhusad meigieemaldajad, kui mitut toodet osta ei soovi.- omasin varem nt Garnieri mitsellaarvett ja see oli tõsiselt hea toode. Kasutasin seda reaalselt kõigeks oma elus vist -eemaldasin meiki, puhastasin hommikul näo, puhastasin arvutit, midagi läks lauale, siis haarasin ka selle järele :D. Väikeseks miinuseks aga Dr Irena Eris'e meigieemaldusvahendi koha pealt võib välja tuua, et see tühjeneb minu meelest üpris kiiresti, kuna ega siis ainult ühe (ega ka kolme) vatipadjaga kogu meiki maha ei saa. 
MOSSA mitsellaarvesi tundub sama hea olevat kui Garnieri oma (nii palju kui sellest mäletan) ja leidsin, et hea on kasutada ülaltoodud tooteid ka koos. Võtad meigi maha Dr Irena Eris'e meigieemaldajaga ning seejärel käid veel näo üle mitsellaarveega, mis võtab meigieemaldusvahendi õlisuse ja ka nahale jäänud viimse mustuse ära. 
Mulle väga meeldivad mõlemad tooted ja kuigi minul on meigieemalduse koha pealt teine lahendus hetkel käsil (loe siin), siis tuleb tõdeda, et kui kodust ära lähen ööseks, ei viitsi tassida suurt pudelit näopesugeeli ja beebilappe kaasa ja siin tuleks kindlasti kasuks kompaktne Dr Irena Eris'e meigieemaldusvahend. 

. . . . . . . . . . . . . . 

First off we have MOSSA Micellar Water and Dr Irena Eris Micellar Salution Make-up Removal. Both of the products can be used to remove makeup, however I do recommend using the Dr Irena Eris's one over the other, since it is more oily and therefore easier to remove makeup with. I found it is best to use the products together, using the Dr Irena Eris product to remove makeup and using the MOSSA micellar water to remove the oils and the dirt still left on the skin from the previous product. 
I really enjoy using both of the products and even though I have a different make-up removal routine at hand at the moment, whenever I don't stay at my own place (go back home, travel etc), I don't want to carry a lot of stuff with me, so this more compact makeup removal product will for sure come handy. 


Järgmiseks on meil need põnevad tooted - Turbliss Bioaktiivne Rabatoonik, Vestige Verdant Silmaseerum ja MOSSA Niisutav Päevakreem. Esimesed kaks on minu meelest ikka päris vinged juba oma välimuse ja olemuse poolest. 
Turblissi Rabatooniku kasutamisest ei ole ma suuri muutusi näinud praegu, kuna nagu öeldud kasutan näol nii palju erinevaid uusi tooteid ja kui mingi muutus toimubki, siis ei ole ju aru saada, mille kasutamisest see tuleneb. Kuid.. kasutan seda kindlasti edasi ja eks näha ole. Tegelikult on tagaküljel kirjas, et kasutada seda pärast meigi eemaldamist vatipadjal ning päeva jooksul meigi ja jume värskendamiseks. Mina seda vatipadjal kordagi kasutanud pole (ups), aga turbavee näkku pihustamine päeva jooksul on juba olemuselt kuidagi rahuldav ja huvitav, niiet minule see toode igatahes meeldib. 
Vestige Verdanti Silmaseerum oli minu jaoks üks neist toodetest, mille proovimist ma väga ootasin. Toode lubab vähendada silmade turset, siluda kortse, vähendada tumedaid silmaaluseid ja parandada naha tekstuuri ja muidugi silmaalust nahka niisutada. Lisaks intrigeeris mind selle otsik, mis on alati jahe ja hea naha üles äratamiseks. Kui seda tohiks veel külmkappi ka panna, siis oleks eriti hea. Kas tohib? Teab keegi? :D Hoolimata mu noorest vanusest, näeb mu nahk väsimuse ja stressi, aga ka pideva naeratamise tõttu üpris vana välja, nagu paljudel kuiva naha omanikel, kuna teadagi on meil kortsud kergemad tekkima, seega jätkan kindlasti selle kasutamist ja jään lootma headele tulemustele. Ideaalis ta muidugi peaks head tegema, vaadates kasvõi koostisaineid.. Kui tekkis selle kohta huvi, siis lähemalt saab lugeda SIIT
Kolmandaks lühidalt siis MOSSA Niisutavast Päevakreemist. Üritusel vestlesin üpris pikalt MOSSA esindajatega, sain lähemalt brändi toodetest teada ja ootasin väga toodete proovimist. Paraku aga olid kingikotid tehtud nii, et sa ju ei tea, mis täpselt saad, seega jõudis minuni küll hea kreem, aga mis kahjuks on mõeldud normaalsele ja kombineeritud nahale ja seega üksnes sellega ma läbi ei saaks. Toode lõhnab küll megahästi ja kasutan seda hea meelega oma näol, aga pean siiski kuivemad kohad, nagu otsaesine, lõug ja nina juurest Kiehl'si Ultra Facial Cream'ga kreemitama. 


Next up we have these exiting products - Turbliss Bioactive Peat Toner, Vestige Verdant Eye Serum and Mossa Moisturising Day Cream. The first two I find really exiting even purely by their essence and the packaging.
I don't think I have seen any noticable results from the Turbliss Peat Toner, since I am using tons of new products at once, so if there is a change, I don't know which product is doing that. But.. I will continue using this, even if it ends up making no changes, as I am intriged by the pure essence of it and love using this during the day to spray on my face to freshen up. 
The Vestige Verdant Eye Serum was one of the products I was really exited to try out, since I have a dry skin and even though I am quite young, I still see some wrinkles appearing because of it and I want them GONE :D Joking (not really), but still, I want to keep using the product to see if it does what it promises to do (see HERE). Even by just looking at the ingredients, I know it has the potential to do good things to my skin, so we'll see. I mean, it can't hurt. 
And lastly for this part, is the MOSSA Moisturising Day Cream. Now, this one is unfortunately not the best for my skin. This is meant for normal and combination skin, however mine is definitely (if not very dry) on the dryer side. But the product smells good and I still enjoy and use it on my face, however I do use the Kiehl's Ultra Facial Cream for the dryer parts like the nose and chin area and my forehead.


Ja olemegi jõudnud näohooldustoodetega lõpusirgele ja alles on jäänud kaks toodet. Üks neist on Puhas Loodus Kooriv Sügavpuhastav Kreem õunaekstraktiga ja teine Lirene Mitsellaarne Näopuhastusgeel (MGBeauty.ee). Puhas loodus kreemi olen kaks korda kasutanud ja siiani see mulle meeldib. Peale kandes on sellel eriti mõnus õunte lõhn, ja terad on päris pisikesed, mis aitavad nahka õrnalt koorida (hea kasutada ka nt enne isepruunistava vahu kasutust, YAAS!). Viimaseks tooteks on Lirene Mitsellaarne Näopesugeel. Seda saab kasutada kas pesugeelina (veega) või siis mitsellaartoonikuna (vatipadjal). Katsetasin nii: pärast meigi eemaldamist puhastasin näo geeliga veel puhtaks (veeta) ja noh, tuleb tõdeda, et tavaline mitsellaarvesi on veidi parem, arvestades tulemust ja kiirust, kuigi ega ma üldse nende vatipatjadega ja neid vajavate toodetega üldjuhul sahkerdada ei viitsi. Suureks plussiks toote juures nimetaks aga selle, et see tõesti jättis naha pehmeks ja niisutatuks ning lisaks ka lõhnab hästi.
Lisaks sain ka paar erinevat testrit MOSSA'lt ning maski Lirenelt, mida kasutanud veel ei ole piltide tegemise mõttes, kuid proovin ka need varsti ära ja kui miski eritimuljet avaldab, teeen sellest kindlasti ka blogis juttu. :)

Olete te varem neid tooteid proovinud? Kuidas teile meeldisid? 

. . . . . . . . . . . . . . . 

And the last products from the skincare post are the Puhas Loodus Peeling Deep Cleansing Cream with apple extraxt and Lirene Physio-Micellar Cleansing Gel. The first one I've used a couple of times now and I must say, I like it. I am a fan of the apple scent and also, the granules are small enough to gently exfoliate the skin (Great to use before self-tanning). The second product, the Lirene Cleansing Gel can be used 2 ways, either as a cleansing gel (with water) or as a micellar salution (without water). I tryed it the second way, on a cotton pad, after I had removed my make-up, although I must admit, a regular micellar water in my opinion is a bit better for cleansing the skin of any residue(taking into consideration the effectivness and the time needed). However, the gel leaves the skin feeling softer and more hydrated than a micellar water. 
I also received some testers that I hadn't tryed yet just for the pictures, but I will for sure try them out, and whatever impresses me, will for sure come up on the blog sometime in the future. 

0 kommentaari: