Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

PINK LOVING

Jacket and Boots Zara / Dress Topshop / Watch Daniel Wellington

Heihei! Ma pole juba ammu postitanud riietustest pilte, mis on väga kurb, sest neid meeldib mulle just eriti teha ja olen ka palju uusi põnevaid asju ostnud, mida teiega jagada tahaksin enne kui need poelettidelt minema jõuavad minna. Pluss, tüdinesin isegi juba ilupostituste kirjutamisest ära. Muidugi mulle meeldivad ka iluteemalised postitused, aga mitu tükki järjest, ilma et teisi postitusi vahele saaks teha, oli natuke liig mu jaoks, sest ega mu blogi üksnes ilule ei keskendu ja vajan isegi veidi vaheldust. Samuti leian outfiti postitusi olevat veidi inspireerivamad ja põnevamad igapäevaseks vaatamiseks ja niisiis käisimegi ühel päeval, mil peika korraks linnaloale sai, Kadriorus kiirelt pildistamas. Pildid tulid väga head, võttes arvesse, et aeg surus jubedalt peale ja piltide saamiseks oli aega umbes 10 minutit või isegi vähem. :D 

Olen enda riidekappi ostnud usinasti suveriideid ja heledamaid värve. Üheks neist ostudeks on see imearmas roosa nahktagi. Roosa värvi ja minu vahel pole kuigi tugev sõprus, ent nii kui seda nägin, teadsin, et varem või hiljem ma selle kindlasti ostan. Kasutasingi siis ära Ülemiste ostuööd, et see ja veel paar asja endale tavahinnast veidi odavamalt soetada ja olen sellega siiani megarahul. Värv on super, ei ole liiga erk, vaid õrn ja suvine ning väga meeldib ka selle tegumood ja biker stiilis vöö.

Kes mind Instagramis j'lgib, teab, et käisin NYX meigibrändi tutvumisõhtul reedel ja see ongi riietus, mida seal kandsin, kuid kuna õhtul aega pildistada enam polnud, ajasin kleidi piltide jaoks taas hommikul selga ja sain samal ajal proovida ära ka NYXi ürituselt ostetud ja kingitud tooteid, millest kõigest teen pikemat juttu juba varsti. Roosa huulevärv pole kunagi mulle minu meelest sobinud, aga see NYXi oma meeldib mulle küll väga ja jakiga sobib see ju ka päris hästi kokku, või mis te arvate? :)

. . . . . . . . . . . . . . 


Hey everyone, I am here with another outfit post after a long long time. I am so glad I am able to post more outfit photos on the blog from now on, because I have been purchasing some new exciting things for the summertime and I want to show them to you while they are still available in the stores. One of the new purchases is this cute pink faux leather jacket from Zara. I am obsessed with the colour and style of it and it has been my go-to jacket since I bought it.

Who is following me on instagram knows that on friday I went to a NYX event to take a look at their products since they are coming to Estonia soon. I will be posting about the event and products I bought and got as a gift very soon, so stay tuned for that. Anyway, this is the outfit I wore to the event and since I did not have time to shoot in the evening, I did the photoshoot the next day before heading to work and actually got to try out some of the NYX stuff, including the lipgloss. Pink lips is not really my thing, but I really like this one and I think it goes great with the jacket as well, what do you think? :)


6 kommentaari:

 1. Sa oled nii ilus! Ise ma ka eriti roosat ei kanna, aga hall ja roosa sobivad väga hästi omavahel, ei ole nii kriiskav kui ntks siniste teksadega! (Y) :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh armsake:) Tuleb natuke ette jah vaadata, et hulluks ära ei läheks värvidega, ilmselt sul endalgi sama värk kollase jakiga. :D

   Kustuta
 2. Nii armas outfit lihtsalt, ma juba NYXil vaatasin!

  VastaKustuta
 3. Ma ka imetlesin NYX´il Su koplekti, sobis oivaliselt. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nii hea meel kuulda. :) Aga muidugi nägid ju kõik seal super kenad välja :D

   Kustuta