Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

A GIFTBAG FROM LOREAL
Umbes kuu tagasi sain L'orealilt paki nende mõne uuema tootega ja leidsin, et nüüd on küll viimane aeg koti sisu ka teile näidata ja minu kõige lemmikumast tootest seal sees, rääkida. Kingikotis olid ka kaks küünelakki, kuid kahjuks ununstasin need koju, seega piltidele need seekord ei jõudnud. 
Niisiis, minu lemmikuimaks tooteks on nende Cushion Foundation jumestuskreem. Olen seda kättesaamise esimesest päevast iga jumala päev kasutanud ja sellesse täitsa ära armunud. Mulle väga meeldib selle light-medium tüüpi katvus ja kuna mul on kuiv nahk, oskan selle valgustkumavat lõpptulemust tõsiselt hinnata. Lisaks sobib see minu nahaga hoolimata sellest, kas mul on too päev päevitus peal või mitte, mis on minu jaoks päris üllatav, kuna ükski teine jumestuskreem varem nii ei ole toiminud - siinjuures tuleb muidugi mõista, et minu päevitus pole ka väga dramaatiline. Ainuke miinus, mida välja võin tuua, on et see toode ei paista väga kaua kestvat. 
Teised tooted, mis mulle väga meeldivad, on Super Liner Black'n'Sculpt silmalainer ja Volume Million Lashes Mascara. Tooted, mis mulle natuke vähem, aga siiski meeldivad, on Infallible Sculpt kontuurimispalett ja SexyBalm huuleläiked (minu omad on toonis 103 "As If I" ja 104 "Break the Rules". Kahjuks aga toode, millega neist kõige vähem rahul olen, on La Palette Ombree lauvärvipalett - värvide koostis on minu maitse jaoks liiga puudrjad ja mitte piisavalt pigmenteeritud. Siiski sisaldab see hea variatsiooni toone, mis mulle meeldib. 

Aitäh L'oreal toreda kingituse eest!

. . . . . . . . . . . . . . . 

About a month ago I received a package from L'oreal  and I figured it was high time to show you the inside of it and name some of my favourite products in there. There were also some nail polishes, but honestly, I forgot them at home and therefore they couldn't make it into the pictures. 
My favourite product from this bag is hands down the Cushion Foundation. I have used this every single day since I got it and I really enjoy the light-medium coverage it gives and also, since I have dry skin, I can appreciate a more dewy finish. Plus, I still matches my skintone wether I have a tan on or not . However, the only downside is that I feel like the product won't last very long. Other products I received and love, are the Super Liner Black'n'Sculpt eyeliner and Volume Million Lashes mascara. 
Products I like from these are the Infallible Sculpt Contouring Palette and The SexyBalm lipbalms (what a name, right) in the shade 103 "As If I" and 104 "Break the Rules". Unfortunately, the product I'm the least happy with is the La Palette Ombree - the shadows are a little too powdery for my taste and not pigmented enough. However it's a good variation of colours in there. 

Thank You L'oreal for this sweet gift!
2 kommentaari:

  1. Nii palju uusi ja huvitavaid ilutooteid tuleb järjest välja, et ei jõua järgegi pidada :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Täitsa nõus. Tuleb lihtsalt need väärt tooted välja selgitada :)

      Kustuta