Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

SNAKE PRINT
Jumpsuit, Denim Jacket and Shoulder Bag from Zara / Shoes River Island / Watch Daniel Wellington
Heihei, head neljapäeva õhtut kõigile! Loodan, et teie jaanid möödusid/mööduvad lõbusalt (kes millal seda tähistab). Minu jaanid möödusid kahjuks suurema peota, nimelt läksin üle pika pika aja koju Ida-Virumaale, ja eile toimusid Toilas küll jaanipäeva pidustused, ent välja ma siiski end ei vedanud, kuna see lühike reis koju oli tehtud pigem teistel eesmärkidel. Täna käisin siiski ka korraks Toilas - vanaema juures, pargis ja rannas jalutamas ning pildistamas. Ilm oli lihtsalt perfektne ja pildid on varsti kindlasti ka teie ees. Nüüd olen rongis teel tagasi Tallinna ja mõtlesin, et kasutan seda aga, et teha ära see postitus. 
Outfitist natuke rääkida, siis need ussimustriga kingad ostsin umbes kuu-poolteist tagasi ja neid ostes kujutasingi ma neid ette koos mõne armsa valge või kreemika suvekleidi või jumpsuitiga. Ja teadagi, kui midagi otsid, siis sa seda kuskilt ei leia, aga, AGA Zara ei vea mind kunagi alt ja veidi aega hiljem Ülemiste ostuöölt ma selle jumpsuiti endale krabasingi. Natuke rohkem casual tundeks lisasin nende juurde ka oma lõhutud teksatagi. 
Arvan, et tänaseks jutust aitab, hakkan kohale jõudma ja ausalt öeldes on mul juba halb ka olla :D

. . . . . . . . . . . . . . . .

Hey everyone! Happy upcoming midsummer day, if you celebrate it. Mine this year went uncelebrated. I left Tallinn to spend 2 days at my childhood home and wasn't bothered to go to the celebrations yesterday, since it was not the main point of my trip. However, today I did a lot, I visited my grandma and went walking in the park and seaside in Toila and took some pictures as well, which will be up on the blog soon. Right now I am on my way back to Tallinn, and thought I'd use this time to do this post.
Talking about the outit, these snake print heels I bought about a month/month and a half ago and I imagined pairing them with a white or cream dress or jumpsuit, exactly like this one. This outit can either be dressed up or down, and since I did not have anything important that day, I chose a more casual look and paired this with my denim jacket. 
Honestly, I think it's enough talk for today's post, as I'm about to arrive in Tallinn and honestly I feel quite sick :D

2 kommentaari:

  1. Sarnase ideega komplekti olen ka mina endale jahtinud, aga tahaksin veidi madalama ja chunky kontsaga kingi. Mulle nii meeldib Sinu stiil. Kannaks kõike ise ka :)

    VastaKustuta
  2. Aitäh Sulle! :) Muide neil on ka chunky konts, ja päris mugavad isegi + nüüd on nad poes allahinnatud:D

    VastaKustuta