Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

VIUU x ANDY WOLFOn Wednesday I visited the VIUU store to attend Andy Wolf's brand party and met up with Mai, Anita and some other bloggers. The company's representatives had flown in from Austria and brought a lot of sunglasses with them, that we were lucky to try out. Andy wolf is a relatively fresh Austrian brand that offers their costumers unique and handcrafted glasses with a great design, but that is also durable and sustainable. 
Kolmapäeva õhtupoolikul liikusin VIUU prillipoodi, kus sain kokku Mai ja Anita, ning teiste blogijatega, et tutvuda Andy Wolfi omanäolise prillivalikuga. Brändi esindajad olid kohale tulnud lausa Austriast ning endaga kaasa toonud palju lahedaid prillimudeleid, mida saime ka kõiki proovida. 
Andy Wolf on siis Austriast pärit üpris värske firma, mis pakub nii päikeseprille kui ka raame nägemisprillidele. Kõik prillid on käsitsi tehtud ning iga mudelit on vaid piiratud kogus. Tasub üleüldse kindlasti minna tšekkama VIUU prillipoodi, mis asub Telliskivi loomelinnakus ja kus on esindatud sellised lahedad brändid nagu Andy Wolf, Ray Ban, Celine,, Dior ja teised.. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

0 kommentaari: