Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

EARTHY TONES
Dress and Boots from Zara /  Bag Bershka / Sunglasses LeSpecs 

Nädalavahetusel olid ilmad nii ilusad, suvised, ja vedas, et ka vabad päevad täpselt nendele päevadele langesid (iga töötav inimene teab, mis ime selline juhus on:D). Niisiis veetsingi laupäeva ja pühapäeva peamiselt pildistades ja pilte töödeldes. Varsti hakkavad ilmuma siia ka pildid ühest seeriast, millega mina ja Mai hakkama saime pühapäeval, niiet stay tuned. :) 
Natuke riietusest, siis selga viskasin pika õhukese kleidi, jalga oma tavalised saapad ja kätte pruuni käekoti. Kleit sai üpris hiljuti soetatud ja armusin sellesse kohe, kui nägin, ära. Mulle ei sobi maksikleidid absoluutselt, ent niipa kui juures on lõhik, on kõik super. Ehk kui ka mõnel teist on sama olukord, teate proovida hoopiski mõnd lõhikutega kleiti :)

. . . . . . . . . . . . . . . 

The weather was so nice the past weekend and I had a couple of days off work, so I spent the days mostly shooting and editing. I also did a little project on Sunday with Mai, and I will start showing the pictures very soon, so stay tuned for that as well. :)
A little about the outfit itself, I threw on this maxi dress  that I recently purchased, some boots and a basic brown handbag. Usually maxi dresses do not suit me at all, but if the dress has a slit or two, it is just perfect. So here's a little tip for all of you, who feel maxi dresses don't suit you - try sometihng with a slit. 

1 kommentaar: