Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

FLORAL CASUALDress, Choker, Hat and Handbag from River Island / Boots and Denim Jacket from Zara

Heihei, loodan, et teil läheb hästi ja võtate suvest viimast. Ilusate ilmade puhul panen üles ühe kohe eriti suvise postituse meie River Islandi seeriast. 
See kleit jäi mulle juba ammu ammu silma, ja ma lihtsalt ei suutnud seda piltidelt välja jätta. Sellel on imeilus lilleline muster ja lisaks ka super ilus lõige. Et aga liiga tüdrukuliseks ei läheks, sobitasin juurde laheda chokeri, jalga saapad, pähe musta kaabu ja et riietust veelgi rohkem casualiks muuta, selga ka oversized teksatagi. Seljakott siia ei sobinud, seega valisin hoopiski juurde käekoti. Kott on heas suuruses - koolisõbralik, ent mitte liiga massiivne. River Islandis on üleüldse alati lai valik ilusaid ja kvaliteetseid kotte, niiet kellel veel ostmata, või lihtsalt soov uut soetada, kindlasti tšekake Riveri kotiriiul üle :)

. . . . . . . . . . . . . . .

Hey, I hope you are all well. I am here again with another post from our River Island collaboration. As the last post had more sporty feels going on, this one is more girly with a floral dress, a hat, handbag, some boots and to make it more casual, an oversized denim jacket. I am not into tight clothing, so I am completely in love with this dress and it could might as well be the most beautiful dress I've seen in stores this summer - the floral pattern is just amazing and so is the cut. Unlike the last post,  I chose a black handbag which is not too massive or too small, but rather something in between and therefore perfect for those years in highschool or uni. 

2 kommentaari: