Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

SLIP DRESS


These pictures were taken during the last weekend of July when I was visiting home. Two times a month, that's a personal record after moving to Tallinn. However both times, I had an event to attend, firstly my family reunion and secondly my friend's wedding - which was my first wedding ever! 
So on Sunday before heading beck to Tallinn, I went shooting with my sister near a pond in my home and I wore a black slip dress. Yes it looks like pyjamas and I love that trend. The more pyjama-like, the better! Can't wait to get my hands on a nude silky one as well. Käisin juuli viimasel nädalavahetusel jälle idas. Kui viimastel aastatel olen seal käinud iga mõne kuu tagant, siis juulikuus sattusin sinna lausa kahel nädalavahetusel järjest, mis on ilmselt pärast Tallinna kolimist isiklik rekord. Siiski, mõlemal korral oli reisiks hea põhjus, üks kord sugulastega kokkusaamine ja teine kord sõbranna pulmad (mis oli ka minu esimene pulmaskäik ever). Woohoo!
Pühapäeval enne ärasõitu käisin veel kiirelt õe ja poolõega kodukohas tiigi ääres pildistamas. Selga panin  musta kleidikese, mis jah meenutab tegumoelt öösärki, kuid minule see trend meeldib väga ja sooviksin ausaltöeldes isegi samasugust nude toonis ja siidisest materjalist. Mida öösärgisem, seda parem. :D On kellelegi sellist silma hakanud poodides?


Hat: Seppälä 
Lace-up ballerinas: Zara 
Slip dress: River Island 
Bag: Primark

. . . . . . . . . . . . . . . .


2 kommentaari:

  1. Nii ilusad pildid! Ja kaabu on super cute!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aitäh sulle! Tegelikult kaabude ja teiste peakatetega igapäevaelus head suhted pole, aga outfitile nii heaks lisaks, et vahel võib (peab) :D

      Kustuta