Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

MESH
Bralette Lindex / Top and Bag from Zara / Trousers H&M / Sneakers Adidas
Mõned pildid, mis pikka aega enda järjekorda ootasid. 
Vot need on ühed lemmikud pildid, mis üldse kunagi teinud oleme. Asi pole üldse kvaliteedis ega milleski sellises, vaid just nende feelingus - milline imeline valgus tekib vastu päikest pldistades ja see läbikumav t-särk on lihtsalt kirss tordil. Olin ammu sarnast pluusit tahtnud, aga arvasin, et ilmselt ma seda väga kandma ei hakka, kuna see pole kõige sobivaim kooli ja tööle, ent vabal ajal käimiseks sobib ja kui veel selga proovisin, ei saanud seda tagasi enam ka panna.. Samuti saab seda riietada veidi pidulikumalt näiteks pintsaku alt piiluma, või igapäevase, mugava riietusega, nagu tossud ja kõrge pihaga teksad. Siin olen loonud, nagu alati, midagi vahepealset - formaalsemat sorti püksid ja tossud. 

. . . . . . . . . . . . . . . . 

Here are some pictures that were waiting their turn. 
These are for sure my favourite pictures I've even done for the blog. I just love the feeling of them and how the light works together with the mesh top. I've actually wanted a mesh t-shirt for a while, but I never considered actually buying one, because most of my days I spend either at school or work and this isn't aproppriate for either of them. But when I tryed it on, I just couldn't put it back. It is also quite versitile, as it can be worn either dressed up or dressed down. Here I've got something inbetween, with trousers and sneakers. :D

2 kommentaari:

  1. Väga-väga kift! Mulle nii meeldib, kuidas musta võrkkanga alt nahatoon paistab mõnel pildil enam-vähem sama roheline nagu Su õlakott :)

    VastaKustuta