Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

PLAYSUIT & CHUNKY BOOTSHey lovelies! 
I quickly wanted to share some pics we took a few days back, when it was a bit warmer, so I was able to shoot this cool playsuit, that I got from the H&M sale section for about 3 euros. Love a good bargain! I love the pattern and that the colours are easy to transition into fall fashion, throwing a cardigan or a jacket (or both) on top. 
And right now I am in bed, not feeling my best, taking some medicine to feel better and survive the next couple of days, since I am a bit ill. Some of it is probably due to this photoshoot, however sleeping with the window open, didn't help. I'll go back to the tea and then go to bed, hopefully I'll feel better tomorrow. Talk soon!

Hei armsad! 

Jagan teiega kiirelt mõned hiljuti tehtud pildid. Kasutasin üht enamvähem soojemat sorti päeva ära, et pildistada üles see playsuit, mille H&M sale sektsioonist paar nädalat tagasi umbes 3 euroga kätte sain. Milline diil! Sellel on vinge muster ja värvide poolest veab see isegi sügiseni välja - küll aga siis tuleks panna peale mõni soojem kardigan või jakk.. või mõlemad.

Hetkel istungi voodis, nina voolab, kurk valus, pea paks ning ravin ennast. Oleks pidanud vist midagi peale panema:D Okeiokei, tegelikult pole ilmselt kõik selle playsuiti süü, vaid enamus ikka tuli jahedas magamisest. Eks ta inimlik ole, et algul ei harjunud suvega kuidagi ära, nüüd ei taha jällegi kuidagi jahedate ilmadega kohaneda. Joon siin nüüd oma teed edasi ja teie hoolitsege oma tervise eest paremini, kui mina seda tegin! 
Playsuit: H&M
Belt: Asos
Choker: Asos
Boots: River Island

. . . . . . . . . . . . . . . . .


4 kommentaari:

 1. Oi! Tõesti hea diil ja kui ilusti see sulle sobib! Ravi ennast ruttu terveks ja pane ikka soojemalt riidesse 💕

  VastaKustuta
 2. Kuigi playsuit on lühike, mõjub see oma motiividega veidi sügiseliselt! Saapad tunduvad ka max coolid, aga ma ei saa neid sisse zoomida xD

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Saabastega tuleb kindlasti varsti uus look, ja sealt saab lähemalt ka näha. :D

   Kustuta