Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

THE PERFECT BAG (OR TWO)
Tahtsin teile näidata üht hiljutist ostu, aga kuna mul juba on üks sarnase mudeliga kott, siis panin ka selle siia. Musta soetasin endale juba eelmisel aastal Ungarist ja see oli siiani kindlasti minu kõige lemmikum kott. Nüüd tuleb esikohta jagada aga heleda mudeliga. Kuigi must mudel on päris vana, on siiski mõlemad veel Zarast leitavad (pluss suledetailiga kotil on saadavad ka teised värvid, nagu nt sinine ja hõbedane).  

Tuleb tõdeda, et kotid on väga väikesed, mis mõne jaoks on suur no-no, aga mulle just väikesed meeldivadki - igapäevaselt suurt kotti ma endaga kaasas ei kanna (väikeseks erandiks muidugi kool). Mis aga enim nende juures võlub, on nende seemisnahkne pind ja detailid. Ja kui jumalik on heleda koti värv!

. . . . . . . . . . . . . . . . 

I wanted to quickly share with you one of my latest purchases, this pink-ish bag and added the similar black one, that I already owned, here as well. The black crossbody has been my favourite ever since I bought it last year, but it seems now it has to share the first place with the pink one. Even though the black model is quite old, both of these bags are still available in Zara. 

I have to admit, these bags are very small, and for some people, too small, but for me they are perfect as these fit my everyday necessities - wallet, phone, keys and lipstick/lipgloss. However what sets them apart of other small bags I own, and the reason I love them so much, is for sure the finish and detailing. And how amazing is the colour on the lighter one!

2 kommentaari:

  1. See roosa on ilus....üldse super kotid, kuigi eelistan ise natukene suuremaid :D

    VastaKustuta
    Vastused
    1. ega jah, kui kaasa vaja peale põhiasjade ka muud, siis need parim valik pole :D

      Kustuta