Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

FLUFFY


Faux Fur Coat, Choker from ASOS.com /  Joggers, Shirt and Bag from Zara / Sneakers Adidas

Blogis teeb viimaks debüüdi minu viimasel ajal kõige rohkem kantud ese - karvamantel, mille tellisin hiljuti asos.com lehelt. Unistasin juba eelmisel talvel mõnusast võltskarvast mantlist, ent kuskilt sobivat ma ei leidnud, seega andsin alla ja läksin sügise algul kohe uuele katsele. 
Leian, et riietus igavaks ei muutuks, tuleks kas mängida värvide, tekstiilide või mõlemaga. Eriti, kuna meie kliimas on sügiseti ja talviti üpriski raske pidevalt stiilne välja näha. Riietus võib olla täiesti klassikaline teksad-kampsun, üleni must või mis iganes, ent viskad karvamantli peale ja voila! Minu oma on küll universaalne, hele, ent saadaval on tegelikkuses ju palju erinevaid värve ja stiile. Kui sellised mantlid päris vastukarva pole, siis vahel oleks ju tore mugavustsoonist välja tulla ja selline karvapall selga visata. See näeb lahe välja, on soe ja teeb tuju ka rõõmsaks. :)
Jalga panin samuti hiljuti soetatud viigipükste materjalist joggerid(paelusid mind, kuna neid annab stiliseerida väga erinevatel viisidel), selga valge oversized triiksärk. Jalga Adidas tossud ja kaela choker. Kotiks on minu tavaline must õlakott - mul on tõsine kotikriis! APPI!

. . . . . . . . . . . . . . . . . 

I am finally debuting my lately most worn piece - a faux fur coat, that I ordered from Asos.com some time ago. I had been on the lookout for a perfect one since last winter, but never found anything good, but last month I started browsing again and found this one here and I'v been wearing it non-stop even since receiving it. 
I think a faux fur coat is such a good thing to own for someone living in a colder climate, since it's pretty difficult looking stylish in the fall and winter time - most people dressed in black, wearing the same coat(s) over and over again, wrapped in scarves, hats on our heads and what not. I feel like a faux fur coat helps the problem a little. You could wear the simplest clothing, throw on a fluffy coat and still look good.
I decided to pair it with these office pant material joggers, a classic white shirt and a pair of Adidas sneakers. For accessories I grabbed my regular black over-the-shoulder bag and a cool choker. 2 kommentaari:

  1. Nii stiilne outfit jälle ja see jeti-mantel on nii mõnus ja fluffy!! Osta või endale ka! :)

    VastaKustuta