Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

SOCK BOOTS & SLIP DRESSES


Slip Dress Missguided / Sweater and Sock Boots from Zara / Bag Mohito (old)

Praegused ilmad on minu täielik õudusunenägu. Sügise vastu ei ole mul iseenesst midagi, väga meeldivad kampsunid-mantlid, sügisele omane lõhn õhus ja värvilised lehed, aga külm tuul ja vihmased ilmad rikuvad selle minu jaoks täielikult ära. Tänane päev oli küll väga külm, aga vähemalt paistis päike, niiet võtsin end kokku ja vedasin end viimaks pildistama. 
Selga panin siis hiljuti tellitud kleidikese, peale viskasin tumehalli lahedate varrukatega kampsuni ning jalga uued sukksaapad kuldsete detailidega. Ja et liiga värviliseks ei läheks, haarasin kätte heleroosa kotikese, mis sobis ideaalselt kokku kleidi värviga. 

Tahtsin veel kiirelt kirjutada enda murest Vita Liberata isepruunistava vahuga, ehk oskab keegi aidata. Kasutasin juba mitu kuud tooni medium ja nüüd ostsin dark tooni. Kannan seda peale sama palju kui ennegi, aga tulemus on ikka sama, nagu medium toonil, lihtsalt no ei tee tumedamaks.. Ma ei tea mis värkk on :D Panin niigi kahel järjestikusel päeval peale, aga no ei midagi. Lasen praegusel päevitusel mõned päevad nüüd olla ja teen see nädal mingi päev uue katse, ehk asi paraneb. On kellegi muidu sarnast kogemust olnud? 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

The weather here is getting so cold and it a complete nightmare. I don't mind fall, I  like sweaters-coats, the smell of the air and the leaves changing colour, but the cold wind and rain totally kill the vibe. Today was also pretty cold, but at least the sun was shining, so I dragged my ass out to finally shoot some new pictures. 
I wish I had this already in the summer, but I recently just got this slip dress, on which I put my dark grey sweater with sleeve detailing just to keep myself somewhat warm. Also grabbed my baby pink bag and put on some new burgundy sock boots with gold detailing. I am totally in love with this outfit, I think every single thing compliments the other, and together, it's pure perfection. 


<a href="http://www.bloglovin.com/blog/14592721/?claim=5hkt2423ks9">Follow my blog with Bloglovin</a>

2 kommentaari: