Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

CAUGHT IN THE RAINI had been waiting for a while to go shoot some pictures and finally today we had time to do that. Not that I'm super busy right now, but the daylight doesn't last long and it gets dark around 4pm. The weather was also pretty nice when we went out, but after about 10 minutes it started to rain. I didn't give up though. Now I have a couple of days off work, so hopefully this means more pictures + it's my birthday on Monday!

About today's outfit, I wore a classic black and white combo and threw on my beige coat. My latest purchases from the outfit, are the black jumper from Zara and heeled boots from River Island. I have already worn the jumper so much - love the oversized look and the zippers on the sides. The boots however I bought yesterday so it was the first day wearing them - suprisingly comfortable! I wanted some new black boots, but the classic finish doesn't do anymore, so I opted for these patent ones with the cool buckles instead.

It was Black Friday yesterday and the offers are still going on at most places. I personally bought some new bits for my wardrobe, but tried not to go too crazy, since it's december soon and that means big sales anyway. What good things did you score?


Olin juba nii kaua ootanud, et saaks pildistama minna ja täna viimaks oli aega seda teha. Mitte et jube kiire oleks kogu aeg, aga noh.. päevavalgust pole just pikalt enam. Oli päris hea ilm, kui välja läksime, aga umbes 10 minutit hiljem hakkas tibutama. Ma ei andnud alla, ja tegime siiski kiiresti pildid ära. Nüüd on mul mõned vabad päevad ja loodetavasti saab veel pildistada + ülehomme juba sünnipäev ka! Ei tähista sel aastal peoga, aga lähen peikaga lihtsalt õhtusöögile, et saaks end vähemalt veidi üles lüüa ja uhkena tunda. :D

Selga panin siis täna klassikalise musta-valge kombo ja peale oma beezi mantli. Kõige hiljutisemad ostud on must pusa Zarast ja kontsaga saapad River Islandist. Pusa on mulle juba suureks sõbraks saanud - mõnusalt oversized ja lukud külgedel meeldivad ka. Saapad on aga alles eile ostetud, seega olid esimest korda jalas - üllatavalt mugavad! Tahtsin musti kõrgema sääreosaga saapaid, aga päris tavaline enam ei kõlba, niiet läksin veidi teist rada - pluss, pannal annab kah midagi erilist juurde. 

Eile oli Black Friday ja soodukad paljudes kohtades veel ju kestavad. Mina ostsin netist paar uut eset omale kappi, üritamata siiski väga hulluks minna - detsembris hakkavad igal pool niikuinii soodukad. Mis teie skoorisite?


Jeans: Zara (old)
Shoulder Bag: Zara
 Jumper: Zara
 Shirt: Zara
Patent Boots: River Island

. . . . . . . . . . . . . . . . . 

1 kommentaar:

  1. Ma kunagi vaatasin neid sci-fi filme ja imestasin, et kes kunagi üldse sellist läikivat materjali kandma hakkab... seal ju olid kõigil riided sellised "kilekotist". Ja praegu enam ei saa ise ka patent nahast saabastelt ja aksessuaaridelt silmi ära.. nii ilus, särav ja puhas näeb välja. Loodan, et see mood ei kao niipea :) Sobib Sulle ka hästi!

    VastaKustuta