Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

COZY IN BEIGESweater H&M (HERE) / Chelsea Boots, Coat (HERE), Mini Skirt (HERE) and Crossover Bag (HERE) from Zara 

Kuigi kalender seda ei näita, on minu jaoks küll, nüüd kui lumi maas, talv käes. Juhtub tihti, et talvel tahan osta suviseid riideid, suvel aga vaatan mantleid ja nii ma siin olengi, oma uue miniseelikuga... Kellelgi veel selline harjumus? Igatahes, seljas üks lemmikumaid kampsuneid hetkel- uus ost H&M'st. See kampsun on soe, värv on mega, istub hästi ja sisaldab vähesel määral isegi alpaca villa. Ainus asi, all tuleks kanda pluusit, kuna natuke ajab sügelema, aga see mind otseselt ei häiri, kuna enamasti kannangi kampsunite all pluusit, mis tuult veidi kinni hoiaks. Peale viskasin Zara beezi mantli, mis on hea pikkusega ja hoiab ka jalgu soojas. 
Juba teate küll, et mul on geelküüned, aga minu jaoks suur muutus oli see, et kui viimased kuud olen olnud nude toonis küüntega, siis seekord otsustasin musta mati kasuks. Veidi sünge, aga mis see talveperiood muidu siis on. :D Minu küünte eest hoolitseb mu armas lapsepõlve sõbranna Kertu, kelle võite leida ja aegu broneerida Facebookis (SIIN). 

. . . . . . . . . . . . . . . 

It's not officially winter yet, but since the snow came, I consider it to be. It's often that I start buying summer clothing in the winter and winter clothes in the summer, so here I am, with my new mini skirt... Is it just me? Well, anyways, I saw a similar one a while back in Zara, but the smallest size was too big, so I was literally on a hunt for another high-waisted skirt with flower embroidery. Luckily didn't take long till this one arrived to the stores. Also wearing one of my favourite knits at the moment that I got from H&M. It's perfect - colour is great, it's warm and it fits well. It is a bit itchy, but I don't mind, since I tend to wear some tops underneath sweathers anyways. To finish the look, I threw on a Zara beige coat that I really like, as it's the perfect length to keep my legs somewhat warm in this freezing weather.

4 kommentaari:

 1. Oi, mul hakkab Sind vaadates isegi natuke külm. Käisin eelmine nädal ka paljaste pahkluudega ringi ja paar päeva hiljem kimbutas mind nohu ja kehv enesetunne. Pean ikka talve saabumisega leppima ja soojalt riidesse panema.

  Outfiti toonid meeldivad mulle väga! Selline mõnusalt mahe ja pehme. Ja see seelik! Meenutab armsa vanaema tikandeid :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eksju! Mulle ka meeldib see seelik just nende armsate lilledetailide pärast. :P

   Kustuta
 2. Super look! Jumaldan seda punase ja beeži kombot!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh sulle! Mulle ka jubadalt hakkas see värvikombo meeldima, ja üleüldse beezid toonid lähevad mulle väga hetkel peale. :)

   Kustuta