Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

EFFORTLESSSweater and gloves(old) from H&M / Faux Fur Jacket ASOS / Jeans, Bag and Cutout Boots from Zara

Ma tean, tegin blogijate suure patu - kaks järjestikust outfiti postitust sama kapsuniga.. aga no mida sa teed, kui asi nii väga meeldib, et tahaks kogu aeg seda kanda. See riietus üleüldse oli nii mõnus ja mugav, ainus asi, et saabastega oli ikka päris külm pikalt õues olla ja madal säär ei teinud kindlasti head. Ma ei tea, käin jälle terve talve oma kevad-sügis saabastega vist - ma lihtsalt ei leia ilusaid talvesaapaid kuskilt! Ühel hethel Telliskivis sattusin muide pildistades nii hoogu, et ei märganud enda ümbrust enam ja astusin jalaga sügavasse lumme. Lumi läks kõik saapa sisse ja oi kui külm oli! Õnneks liikusime kohe edasi Mimesis poodi sooja. Sellest rääkides, siis varsti tuleb ka sellekohane postitus ja vihjeks võin öelda, et keegi teist saab ka midagi toredat endale sealt varsti soetada (khm, kingiloos)! 

Töö lõppes eile nii hilja, et ei jõudnud midagi eriti tehagi, aga õnneks on mul nüüd kaks vaba päeva ja saan enam-vähem rahulikult nädalavahetust nautida, kooliasju teha, jõusaalis käia ja loodetavasti ka veidi pilte teha. Tahaks palju tihedamini postitada, aga oi milline piltide puudus mul on.. ja ega see talveperiood ja sellega kaasnev pimedus kaasa ei aita. :D Vahel on küll tunne, et tahaks jätta kõik asjad ja minna siit pimedusest lihtsalt ära päikese alla. 

Sellised mõtted siis täna, aga toredat nädalavahetust teile, nunnud!

. . . . . . . . . . . . . . . .

I know, it's a bloggers biggest sin to post two outfit posts so close together, wearing the same sweater and I plead guilty. I mean, what can you do when you like something so much you want to wear it every single day. The cut, the colour, it's just so damn easy to style! This outfit overall was very comfortable and cozy, but I have to admit it was pretty cold with the cutout boots. At one point I actually was so distracted while shooting, that I stepped into deep snow and all of it went into my boots. And man, it was COLD! I just can't seem to find any good winter boots, so I guess it's another winter with my regular ones.. oh well!
Work ended so late yesterday, that I didn't manage to do anything, but luckily I have this weekend off work, so I can relax, do some homework,  go to the gym and hopefully shoot some more pictures. 

Hope you all take some time as well to enjoy your weekend, talk soon!

3 kommentaari:

 1. Daaamn, sa oled nii ilus! Su blogi on täiega mu südame võitnud lihtsalt! Naudi nädalavahetust :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Sa oled nii armas!! :) Ja mõnusat nädalavahetust sullegi!

   Kustuta
 2. Love the fur coat! Lovely style!

  http://MARTASFASHIONDIARY.com/

  VastaKustuta