Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

MIMESIS @ TELLISKIVI + LOOS (LÕPPENUD)!

Veidi aega tagasi kontakteerus minuga Telliskivis asuv looduskosmeetika kauplus Mimesis ja kutsus mind enda poodi uudistama. Viimasel ajal on elus nii kiire olnud, et mul oli tunne, et ma ei jõuagi sinna, aga kolmapäeval ma otsustasin, et TÄNA ma seal ära käin. Linna oli asja ja kaamera oli niikuinii kaasas juba ka... kuigi enda kaameraga ausalt öeldes eriti pilte ei saanudki - no see objektiiv käib sellistel puhkudel ikka päris närvidele. Õnneks oli Mai nii lahke ja lubas enda oma kasutada. Aitäh Mai! :)

Püsime teemas! Telliskivisse ma tihti ei satu ja seega külastasin seda poodi esimest korda. Pood ise on armas pisikene, aga brände on valikus päris palju - näiteks Lumi, Madara, Joik, Tilk, Dr. Haushka, Sõsar jne. Lisaks, valikus on toodeid ka meestele!
Mina valisin endale poest Madara sügavpuhastava mudamaski, Joik "sweet dreams" küünla, Tilk kätekreemi ja Dr. Bronner's tsitruse seebi. Olen mõndade esindatud brändide tooteid varem proovinud, aga juba põhimõtte pärast tahtsin valida võimalikult erinevate brändide tooteid ja nimelt just neid tooteid, millest hetkel eriti puudust tunnen. Pildi tegemise jaoks ei tahtnud midagi nendest veel kasutada, aga olen nende proovimise üle päris elevil. Seebid mulle üldse tegelikult ei meeldi, aga poes sain teada, et see pidi hästi töötama meigipintslite puhastamiseks.. poovime ära!

Aga et ka teie saaksite Mimesis poe ja looduskosmeetika erinevate toodetega tutvuda, andis Mimesis mulle neli 5-eurost kinkekaarti, mida oma armsate lugejate vahel välja loosida. Aga mida teha, et loosis osaleda?

LOOSIS OSALEMISEKS
1) kirjuta kommentaaridesse milline on sinu lemmik looduskosmeetika bränd / toode. 
2) Jälgi mind instagramis @meriliarge 
3) Vajuta like minu FB lehele (https://www.facebook.com/meriliargeblog/) 

Ära unusta kirjutada kommentaaridesse mulle ka oma nimi ja e-mail, läbi mille saan Sinuga võidu korral ühendust võtta :)

Kokku tuleb loosimisest 2 võitjat, ning mõlemad saavad kaks kinkekaarti, kokku 10 euro väärtuses. Kinkekaardid kehtivad aasta lõpuni. 

VÕITJAD : KRISTINA OJA ja ANNE-MAI SIREL11 kommentaari:

 1. Lemmik on Dr. Haushka :)

  Pille
  pillepoom@gmail.com

  VastaKustuta
 2. Armastan erinevaid looduslikke ilubrände. Lemmikud on ühtlasi ka need mida igapäevaselt kasutan nagu LUMI, Madara, Avril jne. Kindlasti tahan proovida Dr. Hauschka tooteid. Kindlasti nende kiidetud jumestuskreemi ja toonivat päevakreemi.

  getri.mitt@artun.ee

  VastaKustuta
 3. Minu lemmik looduskosmeetika bränd on Joik.
  Riina K.
  riina.kranich@hotmail.com

  VastaKustuta
 4. Mu absoluutne lemmik on JOIK ja eriti nende vaarika kehakoorija ja küünlad :)
  Anita

  anita14114@gmail.com

  VastaKustuta
 5. Meeldib LUSH :)


  Kristina Oja :)

  VastaKustuta
 6. Joik!:)
  Marleen Malman
  marleen6111@gmail.com

  VastaKustuta
 7. Joik ;)
  Anne-Mai Sirel
  annemaisirel@gmail.com

  VastaKustuta
 8. Joik �� liina heinjärv liinahe@gmail.com

  VastaKustuta