Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

HOW TO STYLE A PATENT SKIRT


The packages I ordered at the start of the winter sales have all arrived now, so I have a ton to show you guys! I had been on the search for a good patent skirt for SO long. After getting a pair of patent booties from River Island, I was totally hooked. I was looking at different colours and cuts, but the ones I liked the most were almost always black patent ones. I absolutely fell in love with two of the skirts from Mango, but the other one was sold out, so I got this one here - still happy. 
I love mixing styles and always keeping that (at least somewhat) casual look, so I like to pair the skirt with knits, patterned shirts, jumpers, sneakers etc. For me, to style patent leather skirts, the key is finding something to complement the patent leather, but to not look too rough.. or worse.. 

I know patent is as it is, you either love it or hate it, but how do you guys feel about it? Do you like patent leather and patent leather skirts? 

Talk soon!Detsembri lõpus tellitud pakid on nüüdseks kõike kohale jõudnud ja mul on teile nii palju näidata! Ma olin ühe hea lakknahkse seeliku otsingul päris pikka aega. Pärast River Island'st lakknahast saabaste ostmist olin täiesti armunud - väga lihtne viis igapäeva riietus põnevamaks muuta. Vaatasin erinevaid lõikeid ja värve, aga mis enim siiski sümpatiseeris, oli must lakknahk. Lõpuks leidsingi Mango kodulehelt kaks seelikut, mis mulle väga meeldisid, aga kuna teine oli läbi müüdud, otsustasin selle kasuks siin ja olen ikka väga rahul. 
Ma armastan erinevate stiilide miximist ja naudin igas riietuses just seda cusual osa, seega meeldib mulle seda seelikut sobitada kokku erinevate kudumite, mustriliste pluuside, pusade aga ka tossudega. Minu jaoks on põhiline hoida vähemalt üks element enda riietusest casual, et mitte näida liiga karm.. või hullem veel. 

Tean, et lakknahk on päris spetsiifiline asi, et kui see meeldib, siis meeldib ja kui ei, siis ei. Niiet, mis teie lakknahksetest seelikutest ja lakknahast üldse arvate? :)


Skirt: Mango
Sweater: Mango (old)
Boots: Zara (old)
Bag: Zara

. . . . . . . . . . . . . . . 2 kommentaari:

 1. Nii äge outfit! Ma ostsin endale just Reservedist täiesti ideaalse nahskeeliku ja tahan ka seda absoluutselt kõigega kanda: T-särgid, suured kampsunid, pidulikud pluusid, ükskõik mis :D

  www.bowtiediary.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. oojaa! tean, mis mõtled, mul alati uute ostudega nii, eriti kui olen asja väga kaua soovinud või otsinud :D ja aitäh:)

   Kustuta