Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

PLANNING MY OUTFITS

 

Hey! I know, blogis on pea 3 nädalat vaikus olnud.. Nagu varasemalt mainisin, on mu elus hetkel nii palju muudatusi olnud, samas on jäädavalt palju kohustusi ja kõike on päris keeruline händlida. Taseme võrra personaalsemaks - lõppes minu 6 aastat kestnud suhe, kolisin üksinda elama (päris esimene kord), samas käin täiskohaga tööl ja üritan kooli lõpetada.. trenni pole siiani jõudnud.. pluss muidugi kõik muud head ja halvad, mis iga inimese ellu kuuluvad. Samas, kolimine tähendab ju ka uue kohe dekoreerimist, niiet rohkem koduteemalisi postitusi? Eks varsti teeb selle jaoks mingise inspiratsioonikollaazi ka valmis ;)

Täna mõtlesin, et jagan teiega üht äppi. Teate küll, et mulle meeldib shoppamine, seega riideid on palju ja kuidagi peab ju järge pidama. Absoluutselt vihkan seda, kui olen midagi poest ostnud ja koju jõudes saab selgeks, et mul on midagi sarnast juba kapis olemas - debleerida pole mõtet.
Äpp, mida mina kasutan, on Pureple. Laen sinna pildid enda riietest kas riidepoe netilehelt, või pildina - kasutan riiete silte koodide teadasaamiseks ja otsin selle põhjal Googlest. Alati aga ei leia, eriti vanemaid oste, seega võib ka asjadest lihtsalt ise pilti teha. Lisan esemed sobivate kategooriate alla ja poodi minnes on minu kogu riidekapi sisu mulle nähtav. Algul võtab riiete lisamine ikka korralikult aega muidugi ja enamik ilmselt loobuks selle käigus, aga it is worth it, ausalt:D
Kui riided ja aksessuaarid on lisatud ja kategoriseeritud, saab hakata looma outfitte. Seda saad kas ise teha(mida mina tavaliselt teen), või annad äppile võimalusi sulle ise midagi valida, mis tuleb kasuks kui ikka kohe üldse ei tea, mida mingi päev selga panna. Selleks valid, mida enda riietusse tahad, nt kleit, jakk, jalanõud, kott ning saadki endale mingi arv valikuid, mida saad vasakule lükata, kui see sulle ei meeldi, ja paremale kui meeldib. 
Lisaks sellele saab loodud riietusi veel edasi kategoriseerida vastavalt stiilile, ilmale vms, aga kui aus olla, siis mulle see ei istunud - eelistan näha neid kõiki ühes kohas koos. 

Kas keegi teist kasutab seda, või siis hoopiski mingit muud sarnast äppi? 

. . . . . . . . . . . . . . . . . .

Hey! It has been really quiet around here for a while, I know. As I mentioned before, my life has been changing so much recently, and I'm just trying to handle everything. On a more personal level, my relationship of 6 years ended, I moved, I'm working full time and also trying to finish school.. still haven't joined a gym.. plus everything else that comes with life itself, of course. Though, moving usually means more posts about home and decorating, right? I'll probably cook up a home decor inspiration collage soon;)

Today I thought I'd share with you an app I like. You have probably figured out that I like shopping, so there are quite a lot of clothes and I need help to keep track of everything in my closet to avoid doubling up. 
The app I use is Pureple. I uploaded all of the items in my closet there, either from the shops' sites or as a picture using google search. Some things are quite old or hard to find, so you can also just take a picture of them. I categorize them and when I'm shopping I can easily see if I have something similar or not and I can avoid useless purchases. Yes, adding the clothes to the app takes a while, and most will probably quit in the process, but when you are done, it is so worth it. :D
After everything is uploaded and categorized, you can start creating the outfits. You can either do it yourself from scratch(which is what I usually do), or you can let the app make an outfit suggestion for you, which usually cames handy, when I'm totally out of ideas of what to wear. For that, you just choose the item categories you want in your outfit, e.g a dress, a jacket, some shoes and a bag, and the app will give you some suggestions - you can swipe left if you don't like it, and right, if you do. 
You can go even further with it and categories the outfits according to style, occation or weather, but I personally didn't like it that much. I prefer them to be all together in one place for me to see. 

Have you tried this or any similar apps?2 kommentaari:

 1. Oi, jõudu Sulle! Kes teeb, see jõuab!

  Mina kasutan Stylebook'i, aga riiete lisamine on tõepoolest vaevarikas. Teen seda harva ja natuke ja siis sagedamini jooksvalt uute esemetega :)

  Koduteemalisi postitusi oleks küll tore lugeda :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tarvis!

   Oo, tšekan üle. Väga kasulikud äpid ikka meile;) Ja tasub jah kohe lisada.. kui on e-poest juba läinud, on vahel ikka tükk tööd neid otsida.

   Kustuta