Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

SUMMER HAIR


After cutting my hair shorter, I realized, I had to start putting in more effort to keep them looking good. There aren't many days that I go out, my hair down, without styling them in any way. In the winter it is a bit easier, we can just hide them under scarves and hats, but in the warmer days, there is nowhere to hide, so I thought I would share some great products that keep the hair looking good. 
After winter, my hair is always very dry, so after washing my hair, I always use the Macadamia Blow Dry Lotion. It has been a true lifesaver, it takes the brassiness away and makes the hair softer and silkier, so it is easier to brush them. I also put some coconut oil in the ends of my hair, to keep them strong. 
I try not to blowdry my hair, and if any way possible, I let them dry naturally. When they are dry, I usually straighten then or do some curls, using also a straightener, therefore it is really important to protect the hair from all of the heat. I used to use a Goldwell product for years, but since I could not find it anymore, I turned to Biosilk HotThermal Protection Mist, which I also really enjoy. It has been enriched with natural silk, it protects the hair from high temperatures and also smells so so good. 
After straightening or curling the hair, I go in with some Tony & Guy Sea Salt Texturising Spray, to give the hair a more of an everyday, casual look. If I did not wash my hair just before stying it, I also use some dry shampoo before anything else, and  when I need the curls to stay in place for a longer time, I also use some hairspray. But this does not happen that often, since I am NOT a fan of hairsprays, don't know why...

Have you guys tryed any of these products? 

Hope you are enjoying the weekend and talk to you soon! :)
Pärast seda, kui enda juuksed lühikeseks lõikasin, mõistsin, et nüüd tuleb veidi rohkem vaeva näha, et head välja näeksid. Juhtub väga harva, kui kannan juukseid välja minnes lahti ilma igasuguse stiliseerimiseta, nad lihtsalt ei hoia. Talvel andis juuksed veel salli ja mütsi alla peita, kui midagi head seal polnud, aga nüüd kevadel ja suve lähenedes, on see veidi keerulisem. Nii mõtlesingi teiega jagada enda lemmikuid tooteid, mis aitavad minu juustel hea välja näha.

Talveilmaga on juuksed taas kuivaks ja kahuseks muutunud, seega pärast juuste pesu, panen alati juustesse Macadamia Blow Dry Lotionit. See toode on minu tõeline elupäästja olnud, kuna võtab seda jubedat kahusust veidi ära ja teeb juuksed pehmemaks ning paremini kammitavaks. Lisaks sellele panen pärast pesu juusteotstesse ka veidi kookosõli, et neid tugevana hoida. 

Üritan juukseid mitte väga tihti föönitada ja kui vähegi võimalust, lasen juustel loomulikult kuivada. Kui juuksed on kuivad, siis enamasti lihtsalt sirgendan või teen juustesse lokid, kasutades samuti sirgendajat, seega on väga oluline kaitsta juukseid kuumuse eest. Kasutasin aastaid üht Goldwelli kuumakaitse toodet, mida paraku poeletilt enam ei leidnud..  Nüüd kasutan Biosilk Hot Thermal Protection Misti, mis mulle samuti väga meeldib. See on rikastatud naturaalse siidiga, kaitseb juukseid kõrgete temperatuuride eest ning lisaks sellele lõhnab ka nii nii hästi. 

Pärast sirgendamist või lokkide tegemist, meeldib mulle lõpetuseks veel pihustada juustesse natukene Tony & Guy soolaspreid, et anda soengule veidi rohkem igapäevane, casual mulje. Kui soengutegu ei satu juuksepesu päevale, kasutan enne sirgendaja kallale minekut kuivšampooni ning kui soeng peab päeva või õhtu juuksul väga hästi hoidma, pihustan juustesse ka veidi juukselakki. Kuid seda juhtub väga väga harva, sest ausalt öeldes ma ei ole nende eriline fänn...

Olete teie midagi neist toodetest proovinud?

Räägime juba varsti, seniks aga toredat nädalavahetust, armsad! :)

. . . . . . . . . . . . . . . .

0 kommentaari: