Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

FLOWER DETAIL


Heyhey, hope you are enjoying the weekend! 
My mother was visiting Estonia last week, and since becoming single it's a bit harder to shoot as much as I used to, I decided to take my mum out to shoot some new pictures. First time shooting with someone is so funny, how they are so aware of everyone who's walking by. I personally am so used to it already and don't mind it, but watching her was just too hilarious. 
Since I knew I probably would not be able to shoot for some time again, and of course needed to show off my new haircut, I decided to wear something, I had not worn before. I bought this dress some time ago from Zara, and was just amazed by it. The pattern, the cut and even the material, they were all so beautiful, I could not keep myself from buying it. I imagined to wear this dress when I'd go to Paris or Milan etc., but since I did not go, I guess Tallinn had to do. I mean I could have waited for when I'd finally go, but I just could not keep this beautiful dress longer in the closet, unworn. Heihei! Uskumatu, et käes on juba 1.juuli.. ja suvi pole siiani kohale jõudnud. Juuli keskpaigast hakkab mul puhkus, ning kuna mingit reisi välismaale ma planeerinud ei ole, hoian tugevalt pöialt, et ilmad vähemalt selleks ajaks paremaks lähevad. Algselt mõtlesin küll mõne reisi ette võtta, ent eeldasin, et suvi jõuab ikka kohale, ja mis mõte on põgeneda Eestist ainsal ajal, mil ilm normaalne on.. kuigi nagu nüüd näha, normaalne ta kuskilt otsast siiski ei ole. Oleks ikka pidanud kuskile minema, aga äkki siis sügise poole. 

Üle-eelmisel ja eelmisel nädalal oli ema üle pika aja Eestis, ning käisime temaga kiirelt ka pildistamas, kui ta mulle külla tuli. See oli tema jaoks esimene kord minuga käia ja esimesed pildistamised inimestega on alati nii naljakad. Eks pildistades möödakäijad ikka vaatavad huvist, aga mina ei pane seda enam tähelegi. Sama ei saa öelda minu "fotograafide" kohta, kes teadvustavad obsoluutselt iga hinge olemasolu. 

 Teadsin, et ilmselt mitu korda ma pildistama teda ei vea, ja uut soengut oli vaja välja ju näidata, seega otsustasin lõpuks panna selga midagi, mis päris tükk aega.. täpsemalt üle poole aasta, minu kapis on juba istunud ja enda korda oodanud. Selle imeilusa kleidi ostsin Zarast eelmisel aastal ning olin nii võlutud selle lõikest, mustrist ja isegi materjalist. Ma teadsin, et ilmselt palju seda ei kanna, aga pidin selle endale siiski saama. You know how it is :D Olin kujutanud seda ette kuskil Milanos või Pariisis kanda, aga kuna minekuks ei läinud, tuli lõpuks ikka Tallinnas selga visata. Kui aga kunagi minekuks läheb, ja vaja veidi uhkemaid riideid kaasa võtta, on see küll üks väga hea kandidaat. 


Dress: Zara
Sliders: Zara
Bag: Zara
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


0 kommentaari: