Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

Wardrobe cleanout

Heihei!
Teadagi meeldib mulle shopata, (kellele ei meeldiks, right?!) kuid probleem shoppamisega on, et asju aina kuhjub ning neid ei jõua vahel kandagi, kuna uued tulevad ju pidevalt peale. Maitse muutub, hooaeg muutub, stiil muutub, kaal muutub ja nii nad seisma jäävadki..

Vaatasin enda riidekapi hiljuti kriitilise pilguga üle ning kuna asju oli kuhjunud juba liiga palju, mida olin kandnud korra-paar või mis olid hoopiski täiesti kandmata, otsustasin need müüki panna ning enam-vähem nullist garderoob taas üles ehitada. Olin täiesti kindel, et keegi teine leiaks neist riietest palju rohkem kasutust ning nii läkski suur hulk riideid Sarapuu Kirbukasse müüki.
Kui nüüd täiesti aus olla, siis vahepeal oli mul SUUR"Zara hullus", seega minu riideboks on põhimõtteliselt nagu Zara outlet. Küll aga "põhimõtteliselt", sest muidugi on seal juures ka riideid, jalanõusid ja kotte teistelt brändidelt, nagu H&M, River Island, Mango, Topshop jne. Riided on suurustele XS-M ning jalanõud on suurusele 37.

Boks on nüüdselt juba natuke aega üleval olnud. Õnneks on müük hästi läinud ja olen saanud seda juba täitmas käia, kuid kapis ootavad veel paljud asjad, seega kõik vutt-vutt Sarapuu Kirbukasse boksi # 269 uudistama :)

0 kommentaari: