Toetab Blogger.

MEA INTERIOR DESIGNS

Pages

Külmale vastu Euceriniga

Esimesed külmad sügisilmad on juba saabunud ning madala temperatuuri ja külma tuulega kaasnevad kahjuks ka naha kuivus ning lõhenemine. Õigete vahenditega on see aga nii ennetatav, kui ka parandatav, seega tahan teile tutvustada üht uut toodet, mille mina endale selleks talveks kotti pistan - Eucerin Aquaphor taastav salv.Eucerin on Saksa päritolu nahahooldustooteid pakkuv globaalne bränd, mille juured pärinevad farmaatsia alalt ning millel on iluvaldkonnas kogemusi juba üle 100 aasta. Eucerini tooteporfoolio on lai, pakkudes valikut nii üldiseks nahahoolduseks, aga ka nahaseisundite parandamiseks kontsentreeritumal kujul. Juba algusaegadest on tehtud tihedalt koostööd apteekrite ja dermatoloogidega, mis tagas selle, et Eucerini toodete loomisel toetuti uusimatele uuringutele ning nende tõhusus oli testide läbi tõestatud. Ka Eestis võib Eucerini tooteid leida eri apteekidest, nagu Apotheka, Südameapteek, Euroapteek ning Benu Apteek.

Üks uusimaid tooteid, millega Eucerin on hiljuti välja tulnud, on Aquaphor taastav salv (Aquaphor Repairing Ointment), mis on talve saabudes ideaalne kaaslane kõigile neile, kes tunnevad, et külm nende naha vastu just lahke ei ole. Tuleb aga ära märkida, et toode on aga mõeldud kasutamiseks vaid lisahooldust vajavatel kohtadel, mitte suurte nahapindade niisutamiseks (nägu, keha). Salv on läbipaistev, konsistensilt paks ja rasvane, ent sulab nahaga kokkupuutel, mis võimaldab seda edukalt peale kanda ning lubab sellel kenasti naha sisse imenduda.

Mõned võimalikud viisid toote kasutamiseks:  
-        Naha kuivuse leevendamiseks põlvedel, küünarnukkidel, kandadel jne
-        Külma tõttu lõhenenud naha raviks kätel
-        Laserprotseduuride järgseks hoolduseks

Toode ei lõhna ning on säilitusainete vaba, seega sobib hästi ka lastele.
Toodet ei tasu kanda lahtistele haavadele.Olen isiklikult alati kuiva naha all kannatanud, seega on erinevad niisutavad tooted minu riiulis väga olulisel kohal – eriti sügis-talvisel perioodil. Kasutasin Eucerini salvi kahe nädala jooksul ning pretensioone sellega ei tekkinud, kuna leian, et toode täitis enda ülesannet väga edukalt.

Kasutasin toodet, nagu ette nähtud, väiksemate kuivade nahapiirkondade, nagu põlved, käelabad, küünarnukid, niisutamiseks nii päevastel kui õhtustel aegadel. Lisaks aga ka nt enne isepruunistava vahu pealekandmist, takistamaks selle kinnitumist kuivadele piirkondadele ning tagamaks seeläbi ühtlasemat tulemust. Näol on lubatud toodet küll kasutada, kuna ta ei tohiks ummistada poore, ent paksu konsistensi tõttu terve näo niisutamiseks ma seda kindlasti ei soovita. Küll aga sobib see väiksemate piirkondade ja spetsiifiliste alade niisutamiseks – minul tekib kuivus nt ninal ning kohati ka laubal, seega keskendusin toodet kasutades just neile.

Jäin pärast katsetusi Aquaphor taastava salviga väga rahule ning jätkan kindlasti selle kasutamist külmadel ilmadel. Soovitan toodet proovida neil, kes tunnevad, et talvised temperatuurid ja külmad tuuled muudavad nende naha kuivaks, tuhmiks ning põhjustavad naha karedust või lõhenemist sellisel kujul, et tavaline kätekreem olukorda leevendada ei suuda. Väga positiivne faktor selle toote juures on kindlasti ka see, et tulemuste nägemiseks pole vaja seda pool aastat kasutada, vaid selle mõju nahale on silmnähtav ja kohene.

*Postitus on loodud koostöös Euceriniga

0 kommentaari: